2733
2739

واقعا قیمت پوشک سربه فلک کشیده  بچه من روزی شش هفت تا استفاده میکنه 😑یه بسته چهار روز فقط میره😑 این پوشکای قابل شستشو که میگن چیه ؟؟یه مدل اینستا دیدم پوشک بی همتا  کامنتای زیر پستاشونم همه انگار راضی بودن ولی بازم اعتماد سخته  ایا واقعا بدرد بخورن؟؟استفاده کردین ؟؟نظرتونو بگین 

مرسی

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قدیما مادرا چیکار میکردن

با همون پوشک پارچه ای نخیا میبستن.

بهترم هست.مخصوصا برا دختر😁

الانم خیلیا دیدم با اونا میبندن.حتی طرف پولدارم هست.میگه اینا سالمتره

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

حوصله کهنه شوری داری اره خوبه ب صرفه تره

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

من براش لاستیک خریدم. که لاستیک کنم تو خونه فقط بیرون رفتنی پوشک

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2740
من گرفته بودم برا بچم.خیلی بو میگیره به مرور حوله داخلش ولی به صرفه هست

بو گرفتنش که رو فک کنم با شوینده و اینا بشه حل کرد

ولی دغدغه من نم پس دادنشه !برای بچه شما نم پس نمیداد؟؟

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
بو گرفتنش که رو فک کنم با شوینده و اینا بشه حل کرد ولی دغدغه من نم پس دادنشه !برای بچه شما نم پس ...

هر ۴ ساعت عوض کنی در نمیزنه اما برا مهمونی بهتره مای بی بی ببندی تو خونه استفاده کنی پوشاک دائمی رو

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
قدیما مادرا چیکار میکردن با همون پوشک پارچه ای نخیا میبستن. بهترم هست.مخصوصا برا دختر😁 الانم خیل ...

اونا واقعا بستنشون سخته قلق داره 

نه گلم اونا بدردنمیخوره درست که دکمه داره و سایزش تنظیم میشه ولی شل و مثل مای بی بی نیست که بچسبه به پاش و چون شل زودنم میزنه و از کنارش شلوار بچه کثیف میشه من خودم بچه ندارم گلم ولی خواهرزادم خرید ناراضی بود از همین لاستیکی های گره ای مارک فیروز بگیر خودتم پارچه مخصوص کهنه بگیر بده خیاط برات دورش بدوزه خیلی بهتر از پوشک دائم عزیزم

حوصله کهنه شوری داری اره خوبه ب صرفه تره

نمیدونم خیلی سخته خب😥

2706