2733
2734

ازبس که خواهرشوهرمو حلوا حلواش کردن متنفرم ازش،۲۵سالشه ولی ازنظر اینا دختربچه ده سالس،هرکاری بکنه بچش ولی من بکنم عیبه،من حق ندارم گوشی زیاد دستم باشه حق ندارم عکس خودمو تو پروفایلام باشه حق ندارم تنهایی جایی برم،کار واجبم داشته باشم بیرون باید کروکی بکشم ودقیقا بگم کجا میرم حق ندارم بادوستای مجردم بگردم حق ندارم تنهایی برم خونه مامانم ودوسه روز بمونم،و،،،،ولی خواهرشوهرم حق داره باکسایی بگرده که،،،حق داره هم صبح میره بیرون ساعت ۲میاد بعدازظهر میره ساعت ۷میاد ،شبو روز گوشی دستشه لم میده رومبل فقط تواینستا میچرخه،هردوهفته یبار پامیشه میاد خونه مامانش ده روز میمونه بدون شوهرش،بیرون میره نه به کسی میگه نه چیزی،،،،آیااین انصافه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیتونی خودتو با اون مقایسه کنی

اون یکی دیگس

تو یکی دیگه ای

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2738

خب اون مجرده 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706