2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ایشالا مشکلتون حل بشه شماهم

ممنونم ولی یه چیزی بگم همش هرروز میگفتم خدایا چرا ما زندگیمون اینه و.....خلاصه کلی ناله میکردم تا اینکه یه شب تو همین نی نی سایت متوجه شدم یه دختر ۹ ساله تک فرزند به فاصله یک هفته پدر و مادرشو در اثر کرونا از دست داده وای خودم خجالت کشیدم از خودم بابت ناله هام 

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2731
ممنونم ولی یه چیزی بگم همش هرروز میگفتم خدایا چرا ما زندگیمون اینه و.....خلاصه کلی ناله میکردم تا ای ...

اره بخدا بعضی وقتا میبینم چقدر میتونه مشکلای بیشتری باشه

ممنونم ولی یه چیزی بگم همش هرروز میگفتم خدایا چرا ما زندگیمون اینه و.....خلاصه کلی ناله میکردم تا ای ...

بخدا دلم میخاد زار بزنم.مردم از بس قوی بودم.الان باورت میشه تا صب نمیتونم بخابم از فکر خانوادم.همش ازاین میترسم ک خدای نکرده مامان بابام بلایی سرشون بیاد از فشار روحی و اعصاب

اره بخدا بعضی وقتا میبینم چقدر میتونه مشکلای بیشتری باشه

باور کن میتونی از همین فردا شروع کن دنبال یه کار بگرد شروع کن با درامدش تیکه تیکه وسیله های ضروریتو بخر حتی اگه شرایط کار بیرون نداری تو خونه کار کن تایپ کن و...

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
باور کن میتونی از همین فردا شروع کن دنبال یه کار بگرد شروع کن با درامدش تیکه تیکه وسیله های ضروریتو ...

خودم شاغلم.کار میکنم ولی انقدر تموم خرج ها بالاس و انقد اوضاع داغونه درامد من کفایت نمیکنه همینقد ک بتونم تو خورد و خوراک خونه کمک کنم

2740
خودم شاغلم.کار میکنم ولی انقدر تموم خرج ها بالاس و انقد اوضاع داغونه درامد من کفایت نمیکنه همینقد ک ...

نگران نباش مطمئن باش خدا به پولت برکت میده وقتی کمک حال پدرت هستی

نگران نباش مطمئن باش خدا به پولت برکت میده وقتی کمک حال پدرت هستی

دعا کنین برام.فقط همین .خییلی ازت ممنونم ک وقت گذاشتی اومدی باهام حرف زدی بخدا دلم یکیو میخاس فقط باش حرف بزنم بش بگم چمه

دعا کنین برام.فقط همین .خییلی ازت ممنونم ک وقت گذاشتی اومدی باهام حرف زدی بخدا دلم یکیو میخاس فقط با ...

خواهش میکنم من اصولا خاننده خاموش هستم خیلی کم وارد تاپیک میشم و نظر میدم ولی تا تاپیک شما خوندم گفت بذار براش پیام بذارم تا یکم سبک بشه ممنون میشم برای مامان و خواهرم دعا کنی خدا کمک حالت باشه

خواهش میکنم من اصولا خاننده خاموش هستم خیلی کم وارد تاپیک میشم و نظر میدم ولی تا تاپیک شما خوندم گفت ...

فداتشم عزیزم این از محبتته.خیلی خوبی تو.حتما حتما دعا میکنم واسشون انشالا به حق علی خدا مشکلشونو حل کنه