2737
2739

سلام خسته ام کلافم یه غلطی کردم کیک تولد یاد گرفتم حالا خانواده شوهرم دیگه زحمت کیک خریدن رو از دوششون برداشتن انداختن گردن من خب حداقل پول وسایلاشو بدن همش از جیب من میره

چیکار کنم چه بهونه ای بیارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رک باش معذرت خواهی کن و بگو دیگه اینکارو انجام نمیدم

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2738
وااای منم همینم.جالب اینه که اینهمه خرج میکنم بازم باید کادو هم ببرم.فقط چهارتا تخم مرغ میشه خداتومن ...

روز ب روز قیمت خامه میره بالا

قبلاتولد میشد من خوشحال بودم الان تولد بودنی عزا میگیرم 

اره واقعا مامان منم بخاطر همین ارایشگری رو ادامه نداد هر روز میومدن ابروشونو درست کنن

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

بگو وسایل کیک پزیمو گذاشتم انبار دیگه با این قیمتا نمی ارزه درست کنم بیرونیا به صرفه تره! یا بگو فرم خرابه، همزنم خرابه کسالت دارم و ... . 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
روز ب روز قیمت خامه میره بالا قبلاتولد میشد من خوشحال بودم الان تولد بودنی عزا میگیرم 

عزیزم چرا رک بهشون نمیگی که خودشون وسیله بخرن؟؟

اصلا خودشون باید شعورشون بکشه دیگه پول وسیله رو بدن

فک میکنن وسایل رو هم خودت تولید میکنی حتما

2706