2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمک کنید سردرگم شدم😭

131 بازدید | 16 پست

سلام دوستان 

در مورد کسب و کار

زدن سالن زیبائی 

سوال دارم در مورد سالن کاشت ناخن و یا سالن ارایشگری 

ب نظرتون میشه و جواب میده الان 

و اینکه ایده شما برای جذب مشتری چیه؟؟؟ 

سلام اگه واقعا میخوایش چرا نشه 

پیچ بزن تو اینستا و بین دوستاتو فامیلات پخش کن مشتری هاتم اومدن پبجتو بده فالوورات برن بالا از کارایی که میکنی حتما پست بزار کارات عالی باشه کلی مشتری پبدا میکنی

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا از فامیلام ودوستام این کارو کردن رفتن یه جای‌معروف مثلا میکاپ دوره دیدن بعد کاراشونو گذاشتن اینستا از اسم ورسم اون آرایشگاه استفاده کردن وکارشون گرفته ولی خیلی خرج کردن

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728
مرسی ک انقد خوب امیدواری و انرژی مثبت دادی😍

😘❤اگه حتما ایمان داشته باشی میشه حرف کسی نمیتونه روت تاثیر بذاره

موفق باشی انشالله❤

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
2738

سلام گلم ....

عمه من پارسال بهمن سالن زد تتوکار بود هاشور لب....  هاشور ابرو میکروبلیدینگ  کاشت مژه و میکاپ با شنیون انجام میداد کارش حرررررف نداشت اما فقط واسه تتو هایی که گفتم مشتری داشت....

الان جم کرد با وجود حرفه ایی بودنش کاشت ناخن هم فقط جاهای بالای تهران میکارن نه جاهای دیگ عمم ... اپیلاسون کار داشت ... ناخن کار داشت .... کراتین کار همههه چیییی خلاصه بیشتر واسه تتو پیشش بودن البته واسه رنگ مو  و اصلاح و ایناهم میومدن .... ولی عمم با اون همه زرنگی به یک سال نکشید جمع کرد .... چون مشتری خیییلی کم شده   .... شما پیج اینستا بزن اگه میخوای سالن بزنی ولی بنظرم از جای کوچیک شرو کنی بهتره ... 

خدایا اندکی نظر کن تا حال دلم خوب شود🌊        
سلام گلم .... عمه من پارسال بهمن سالن زد تتوکار بود هاشور لب....  هاشور ابرو میکروبلیدینگ &nbs ...

ممنون 

ولی من خودم فقط کاشت ناخن بلدم 

و بیشتر نظرم اینه ک سالن ناخن بزنم

یا اگه سالن کلی زدم باید رنگ کار و بقیه چیزا بهشون میز کرایه بدم

اینجا توی شهر ماهم عاخه ب کلاس کارشون اهمیت میدن