2733
2739
عنوان

ابراز علاقه

225 بازدید | 34 پست

من هم یه مشکلی که با نامزدم دارم اینه که ابراز علاقه واسش سخته در صورتی که من که پسرم روزانه ده بار بش میگم دوستت دارم و هزار کلمه عاشقانه.به نظرتون چکار کنم که میتونم کمکش کنم

خجالت میکشه شاید🤔

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضیا تو عمل دوست داشتن رو نشون میدن شاید نامزدتونم اینطورن

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2740
ازدواجمون سنتی نیست

خب اگه کلا رفتاراش ارومه وکم حرفه  پس درونگراست

اگه ازنظر عاطفی سرده دو حالت داره یا خجالتیه یا خیلی بهتون علاقه مند نیست 

یه حالت دیگه هم داره که شاید بسیار مغروره وبیشتر عملی دوست داشتنو نشون میده تا زبانی 

2706