2737
2739
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست
بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

فاصلشون کمه بخاطر همون اذیت میشی.

تحمل کن.

صب داشته باش.

بچن دیگه.

برا من ۱۰ سال اختلاف سنی دارن خیلی عالیه

اوههه چقد زود ناخاسته بوده?حالا چرا فاصله هاشونو انقد کم گذاشتی بچه هاتو بزرگه رو میزاشتی ۵ ساله میش ...

نه ناخواسته نبود. فکر میکردم فاصلشون کم باشه بیشتر به درد هم میخورن

الانم با هم خوبن

ولی خودم روانی شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😨😨😨خداحفظشون کنه همشون پسرن؟😲

۳تا دختر یه دونه پسر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
نه ناخواسته نبود. فکر میکردم فاصلشون کم باشه بیشتر به درد هم میخورن الانم با هم خوبن ولی خودم روان ...

من سال دیگه چ کرونا باشه چ نباشه میزارمش مهد قید بچه دومم زدم اخه دهنمو صاف کرده انقد اذیتم

2738
بیشین بینیم بابا😁😁😁😁😁پ من چی بگم که سر هفته باردار شدم تازه خونه ی مادرشوور با دوتا برادر شوهر ...

واای چقد سخت بوده 

خونه مادرشوهر با دو تا برادر شوهر مجرد رو درک میکنم   ولی من تو اون خونه فقط 2 روز میتونم دووم بیارم شما چند وقت بودی؟؟؟؟!!

بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

فقط اومدم بهت بگم روز خوشته حالا

من واقعا دیگه کم اوردم از مشاجره ی دخترای 7و 12 ساله م😢😢😢

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
فاصلشون کمه بخاطر همون اذیت میشی. تحمل کن. صب داشته باش. بچن دیگه. برا من ۱۰ سال اختلاف سنی دارن ...

همیشه هم ایجو نمشه ک شما میگید پسر بزرگم 13 سال داره کوچیکه 4 

من هستم یکعدد دیووووونه ب تمام عیار 😩😩😢

2706