2733
2734
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست

چی بگم همه شیطنتهاشون یه طرف وقتی سرمامیخورن هم یه طرف دیگه😢😢😢

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

آها آخی 🥺

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
2731
شمام ک سه تاویرانگرداری😭😭😭خداهمشونوحفظ کنه ولی آدم طاقتش طاق میشه گاهی😢

چهارتا

واقعا ادم کم میاره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
فاصلشون کمه واسه همون خیلی اذیت میشی من بچه هام ۸ سال فاصلشونه با هم میسازن خداروشکر تازه بزرگه تو ن ...

بچه کوچکی من همش رومخ بزرگیه هسته 

هرچی بزرگیه برداره میخاد اون تسلیم میشه غرمیزنه 

😭😭😭😭😭😭روانیم کردن

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
2740
شما چیزی نگو چون من 7 ماه بعد ازدواج باردار شدم    

بیشین بینیم بابا😁😁😁😁😁پ من چی بگم که سر هفته باردار شدم تازه خونه ی مادرشوور با دوتا برادر شوهر بی زن 😐😐😐😐🥴🥴🥴🥴🥴

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706