2733
2739
عنوان

لطفا بیاین 😭😭😭😭

269 بازدید | 23 پست

دوتا سرویس خواب از تهران گرفتم ولی باربری ها میگن هزینه ارسالش تا خوزستان یک میلیون و هفتصده اصلا نمیرسونم یک و هفتصد بدم برا بار  خواااااهش میکنم توروخدا اگه راهی میدونین که ارزون باشه و بدستم برسه تو رو خدا دریغ نکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شهر خودت نگرفتی چرا

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2731

عزیزم شما که خوزستانید جنوب و منطقه ازادا که بیشتر در دسترستون بود برای خرید . حالا که از تهران خریدید باید فکر اوردنش هم میکردید دیگه مسافته هزینه میبره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738

راهی به ذهنم نمیرسه متاسفانه

مگه اینکه برادری آشنایی کسی، وانت یا کامیونت داشته باشه باهاش برین بیارین و هزینه ی کمتری بهش بدین

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
با اسنپ وانت هم صحبت کن بلکه بشه قبلش نمیدونستی که هزینه داره؟ 

چرا میدونستم ولی یک میلیون که کنار گذاشتم برای بار هم کم نیست ولی دیگه وااااقعا یه قیمت نجومی گفتن