2737
2739
عنوان

ریمل اسنس صورتی

1206 بازدید | 30 پست

آقا شنیدم میگن ریمل اسنس خیلی بدرد نخور هستش چون مژه هات می ریزه ...یا یکی گفت میزنم چشمام میسوزه یا یکی می‌گفت خیلی غلیظ و زیر چشمت می ریزه و به خصوص که تو ایران به هیچ عنوان اصلش پیدا نمیشه آلان دیجی کالا زدم بیست تومن بود 

ولی از اونجایی عاشقش شدم که یکی از همین ریمل اسنس صورتیشو داشت اومد جلوم زد اگه جلو روم ریمل نمی‌زد فکر میکردم مژه مصنوعی گذاشته در این حد بلند کرد مژه هاشو که فکر نمی‌کرد کسی مژه های خودشو منی که جلوم ریمل زد باورم نمیشد مژه های خودشه فک کردم مژه مصنوعی زده بگذریم... بنظرتون ارزش داره برم بخرم باتوجه به اینکه ازش بد زیاد شنیدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دارم عالیه.فقط مواظب باش بهت فیک نندازن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2742

کی گفته اصلش پیدا نمیشه ؟؟؟

من یه عالمه اصل دیدم تو مغازه های لوازم ارایشی

البته برای اولین بار که خریدم فیک بودش

موقع خرید قشنگ دقت کنید که اصله یا فیکه

اصلش با فیک تفاوت داره

بنظرت دیجی کالا فیک میندازه ؟؟؟ خداروشکر یعنی هیچ مشکلی نداری؟؟

البته اسنسه من ابیه با نوشته های صورتی.من وقتی زدم همه میگفتن باز موژه کاشتی.دیجی کالارو نمیدونم.ولی اصلش وقتی ناخن میکشی رو نوشته هاش پاک نمیشه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2740
کی میگه ریمل اسنس بیست تومن،چند ساله استفاده میکنم هفته پیش خریدم نودوپنج تومن که البته من مشکیش رو ...

من صد و بیست خریدم.

دیجی کالا زده بود بیست تومن

پس فیکه.چون من ی دونه خریدم رنگ خود ریمل ک میزدم ب موژه هام ابی بود ولی ارزون بود نه بلند میکرد ن چیزی.ولی این صد و بیستیه عالیه.کالیستا هم خیلی خوبه

2706