2737
2734
عنوان

یکسال و سه ماه اقدام

291 بازدید | 47 پست

۹ دی تاریخ پریودمه

روز تولدم

😔

یکسال گذشت و نشد

خانما برام دعا کنید باردار باشم و پریود نشم

دعا کنید روز تولدم خدا بهم کادو بده

کلی نذر و نیاز کردم.

دچار هزار جور مشکل روحی شدم

خسته شدم از هر ماه سونو و آزمایش و دارو

دعا کنید برام

دل آدم خیلی چیزا میخواد . ولی آدم نمیدونه چیکار کنه.

منم شد یک سال.....امروز باز دکتر بودم .....نابوووووووودم.کلافه ام.قلبم داره تیکه تیکه میشه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دو ساله منتظرم

موعدم ۱۱ دی هست

از حضرت رقیه بخواه من ازش خواستم منتظر جوابم

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2738

عزیزم میدونم خیلی سخته انتظار اما حقیقت اینه که استرس و نگرانی خودش بزرگترین مانع بارداریه.

اینو خودم تجربه کردم و به چشم دیدم

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

من تخمدان راستم نبض میزنه و زیرنافم تیرمیکشه ..ترشح سفیدبدون بو وکشدار دارم ..بنظرتون احتمال بارداری هست؟؟۶روز مونده . موعدم

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
منم شد یک سال.....امروز باز دکتر بودم .....نابوووووووودم.کلافه ام.قلبم داره تیکه تیکه میشه

درکت میکنم. الهی خدا به هر دومون بچه بده

الهی خدا هر دومون رو زود تر مادر کنه

انشاالله

دل آدم خیلی چیزا میخواد . ولی آدم نمیدونه چیکار کنه.
2706