2737
2734

دوستان من سالهاست اين بيماري رو دارم پوستم با فشار كوچيك متورم ميشه ميخاره دنبال درمانم زياد رفتم متاسفانه بي نتيجه بوده و باز رسيدم به همون مصرف مداوم سيتريزين اين تاپيك رو زدم ببينم كسي خودش يا اطرافيانش اين بيماري رو دارن يا داشتن كه درمان كرده باشن ؟؟ 

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیزای خیلی شیرین خیلی شور بادمجون گوجه سس سفید اینجور چیزا نخور

منم اینجور بودم همین قرص می‌خوردم فعلا باردارم قرص نمیخورم بجاش همینارو رعایت میکنم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2740
چیزای خیلی شیرین خیلی شور بادمجون گوجه سس سفید اینجور چیزا نخور منم اینجور بودم همین قرص می‌خوردم ف ...

دقيقا منم تو بارداري كم شد خوشحال شدم فك كردم درمان شده اما باز بعد بارداري برگشت دكتر گفت بخاطر هورومونهاي بارداري بوده كم شده

اها. من دو ساله پیش درگیرش بودم به مدت یک ماه ولی با مصرف دارو درمان شد خداروشکر . الان هم اگر به لباسی یا چیزی که ندونم واکنش کمی نشون میده.

نوبرانه یک عمر انتظار من
علائم همسرتون چيه دوست عزيز چه داروهايي مصرف ميكنن 

همسر من کهیر تو گلو، چشم، صورت و کل بدن میزنه، الان روزانه سیتیریزن میخوره قدری کنترل میشه، انواع داروها هم تست کرده ولی نتیجه نداشته 

خدایا شکرت 
همسر من کهیر تو گلو، چشم، صورت و کل بدن میزنه، الان روزانه سیتیریزن میخوره قدری کنترل میشه، انواع دا ...

همينطوره منم جديدا گلوم متورم ميشه پشت گردنم داغ ميشه التهاب هست فقط سيتريزين كه ميخورم آروم ميشه بمحض نخوردن همون آش و همان كاسه

2706