2733
2739
عنوان

کمد دیواری،

1801 بازدید | 21 پست

خوشکلا 

شما بخواید کمد دیواری بزنید چجوری قفسه بندی میکنین بیشتر کشو میزنین یا جالباسی یا جا واسه کیف و کفش میخوام کمد دیواری بزنم عرضش سه متره

میشه راهنماییم کنین

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
منم لایک کنید لطفا اگه جواب دادن

گلی اگه تاپیک ازدواج دختر ۱۲ ساله یا دعوا با جاری و مادر شوهر بود الان این تاپیک رفته بود صفحه۲۰

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همش نیازه

ما کمد دیواری زدیم ۴ دره یه سمتش آویز واسه لباس زیرش دو طبقه  اما باز وسطش و جدا کردیم شده ۴ طبقه واسه کیف و کفش و اینجور چیزا

یه کمد دیگش کشو و سمت دیگش دو طبقه بالاش آویز داره پایینشم یه سری وسایل بزرگتر گذاشتیم که جا شه

من همه چیز رو در نظر می گیرم.

هم جای لباس آویزون کردن

هم کشو برای لباس

بالای کمد چمدون

جا برای کیف 

ولی کفش رو دوست ندارم بذارم تو کمد دیواری؛ اگه دوست داری واسه اونم جا بذار

سه متر عرض زیادی است میشه همه چیز رو در بیاری

راستی در کمد دیواری رو کشویی کن، بهتره.

لطفا برای فرزندانم دعا کنید بزرگواران.

سرچ کن مدلای مختلف کمد سه متری رو ببین بر حسب نیازت سایز و تعداد قفسه و کشو و جا رختخوابی رو انتخاب کن. 

من گفتم کشوی لباس رو تقسیم کننده بزنه. مثلا یه قسمت جای لباس زیر .. یه قسمت جای جوراب و..  اینجوری خوب میشه کشو مرتب میمونه

بستگی به لوازمت داره دیگه  مگه چقد کیف و کفش داری  غیر از کیف و کفش و لباس چه وسیله هایی ...

عزیز فقط میخوام مختص لباس و کیف و کفش و ... برای خودم و شوهرم باشه تو اتاق خودمون 😊

خیلی میخرم واسه همین میگم چجوری جا بزارم بعد پشیمون نشم

2740
همش نیازه ما کمد دیواری زدیم ۴ دره یه سمتش آویز واسه لباس زیرش دو طبقه  اما باز وسطش و جدا کرد ...

آره چون همش نیازه جا کمه آدم گیج میشه👌😊

من همه چیز رو در نظر می گیرم. هم جای لباس آویزون کردن هم کشو برای لباس بالای کمد چمدون جا برای ک ...

جیگررر ما جا واسه جاکفشی توی خونه نداریم واسه همین میگم کفش هم بزارم تو کمد دیواری 😊

🌹

سرچ کن مدلای مختلف کمد سه متری رو ببین بر حسب نیازت سایز و تعداد قفسه و کشو و جا رختخوابی رو انتخاب ...

چه ایده خوبی 👌🌹😊🌹👌

عزیز فقط میخوام مختص لباس و کیف و کفش و ... برای خودم و شوهرم باشه تو اتاق خودمون 😊 خیلی میخرم واس ...

اینو به همون جایی که سفارش میدین بگین 

قبلش براتون طرح رو میزنن

بهشون بگو مخصوص لباس و کیف و کفش هست وسیله ی دیگه ای نداری 

تجربه شون بالاس صددرصد بهتر از ما راهنماییت میکنن

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
اینو به همون جایی که سفارش میدین بگین  قبلش براتون طرح رو میزنن بهشون بگو مخصوص لباس و کیف و ...

باشه بهشون میگم عزیزم مرررسی

یه قسمت برای شومیز و پیراهن کوتاه زیرش هم کشو.  

قسمت شومیز جوری باشه وقتی از رگال، لباس رو آویزون میکنی، قسمت پایین لباس چروک نشه.  پایینش هم چن تا کشو در میارم. یه قسمت هم به صورت ستونی برای مانتو و پیراهن بلند. یه قسمت ستونی دیگه هم طبقه بندی میکنم برای کیف و کفش. 

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
2706