2737
2734
عنوان

ازدواج قاتل عشقه...

221 بازدید | 16 پست

بعد هفت سال عشق و عاشقی و دوستی،یکسال و خردیه که باهم ازدواج کردیم ...و امشب بهم ثابت شد که بعد ازدواج عشق کمرنگ میشه کم کم از بین میره و دیگه آدما نمیتونن مثل روز اول عاشق هم باشن و اونجوری هم دیگه رو دوس داشته باشن... خیلی دلم گرفته دلم میخواد همه چیو تموم کنم وقتی حس میکنم عشق بینمون اینجوری شده...😭😭😭💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حس میکنم عشقمون به هم بیشتر شده نسبت به دوران دوستیمون

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.
2731

انشالله حضرت فاطمه به بهترین شکل شادت کنه تورو خدا برام دعا کن عشقم زودتر بیاد خواستگاریم و باهاش ازدواج کنم تورو خدا التماستون میکنم اسمم طاهره میدونم جاش نبود ببخشی تورو خدا 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2740
حتما عزیزم💔

مرسی عزیزم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2706