2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رولتی یا ازاد اگر دولتی کدوم دانشگاه چه رتبه‌ای چه سالی؟؟ ببخشید اینقدر سوال کردم

پیام نورم 

فقط یکبار دست پخت خدا رو چشیدم آن هم وقتی بود که برای اولین بار لب های تو را بوسیدم..:)❤💋
2731
من دانشجوی حقوقم:/

خب خوشبختم. یه سؤال دارم برادری دارم که در زمان حیات پدر ازدواج کرد ولی منجر به طلاق شد.در زمان حیات پدر تمام خرجی برادرم برعهده پدر بوده و برادرم کمی ناراحتی اعصاب داشت.پدرم چند قسط مهریه را داد .ولی عمرش کفاف نداد و به رحمت خدا رفت.قبل از انحصار ورثه تمام مهریه از مال پدر پرداخت شد.الان سؤال اینجاست حالا که برادرم صاحب ارث شده اون قسط های مهریه را باید از ارث او کم کنیم یا اینکه بر ضمه پدر بوده و جزئ بدهی پدر به حساب میاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ترم چندی؟خیلی سخته؟

ترم پنجم. خب بله پیام نورم که فقط منبع میخونیم. الانم امتحانامون شده فقط مسله حقوقی😬فقط داریم پرونده حل میکنیم یجورایی 😅

فقط یکبار دست پخت خدا رو چشیدم آن هم وقتی بود که برای اولین بار لب های تو را بوسیدم..:)❤💋
2738
ترم پنجم. خب بله پیام نورم که فقط منبع میخونیم. الانم امتحانامون شده فقط مسله حقوقی😬فقط داریم پروند ...

میگن کتاب هاش خیلی قطور و سنگین اذیت میشید میخونید؟روزی چند ساعت درس بخونید معدل الف میشید؟

ماه🌙
خب خوشبختم. یه سؤال دارم برادری دارم که در زمان حیات پدر ازدواج کرد ولی منجر به طلاق شد.در زمان حیات ...

خب میشه گفت پدرتون بر عهده گرفتن پرداخت مهریه رو. پس میشه گف بعد فوتشون هم اگه از مال ایشون پرداخت شده دیگه نمیشه کم کرد.

البتع تا جایی ک میدونم😅گفتم ک دانشجوام

میگن کتاب هاش خیلی قطور و سنگین اذیت میشید میخونید؟روزی چند ساعت درس بخونید معدل الف میشید؟

واس منک عاشق قانون و ماده ام نه شیرینه😂 اما اره زیادن. بستگی داره چقدحالیت بشه دیگ