2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط و فقط استراحت کن و مایعات بخور و چیزای مقوی بخور و استرس نداشته باش

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 
2731

سلام عزیز. من یبار انجام دادم. البته متاسفانه نگرفت. این ماهم میخام برم دوباره. خودتو و همسرت قرص تقویتی بخورید. Q10 و فولیک اسید و ویتامین ای. بخصوص خودت. اگه پولشو داری یه مکمل فرتی بیوتیک هم هست حدودا نهصد تومنه. بگیر یه ماه بخور. بعد دبگه من برای خودم معجون سیاه دانه و عسل و سنجد و کنجد درست کردم که تا قبل عمل تخمک کشی روزی یه قاشق مربا خوری میخورم. رحمو گرم میکنه. ولی بعد تخمک کشی دیگه نباید گرمی جات خیلی بخوری. بعد انتقال جنین هم استرلحت و میوه جات و مایعاتم زیاد بخور که یبوست نگیری

سلام عزیز. من یبار انجام دادم. البته متاسفانه نگرفت. این ماهم میخام برم دوباره. خودتو و همسرت قرص تق ...

گفت دوم پریودی بیا برای سنو داخلی اون چجوریه من تجربه ندارم 

خدایا شکرت
2738
گفت دوم پریودی بیا برای سنو داخلی اون چجوریه من تجربه ندارم 

گفتم که نگرفت متاسفانه. کیفیت جنین یکم پایین بود. اون مثل پاپ اسمیرهه. میخوابی سر سونو رو از طریق وازن داخل میکنن. بعد هم برات یه سری امپول و قرص تجویز میکنن. تا ده دوازده روز اگه مشکلی نباشه چند بار سونو میشه و دارو مصرف میکتی. روز سیزده چهارده که تخمکت رشد کرد عمل تخمک کشی انجام میشه که بیهوشت میکنن. بعد تخمکها رو با اسپرم لقاح میدن. اگه گرفت سه روز بعدش میری انتقال جنین. اون دیگه بیهوشی نداره معمولا

تخمککشی از پایین یا شکم ؟

نه از پایینه. عمل راحتیه. بدون خونریزی. فقط یه نیم ساعت بیهوشت میکنن. بعدشم بیای خونه استراحت نمیخاد. فقط به خودت برس که تخمکت قوی باشه. حتما مکملها رو یه ماهی بخور. انشالله جواب میگیری

2706