2737
2739
عنوان

معرفی فیلم

127 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها.... من برای شب کریسمس دنبال یه فیلم خوبم که ترجیحا کمدی نباشه و با همین موضوع کریسمس باشه... اخه تولدم کریسمسه 😍 همیشه دوست داشتم یه فیلم کریسمسی خوب هم ببینم ....ترجیحا جوری باشه بشه با خانواده دید...ممنون میشم معرفی کنید 😘😘😘

Army_forever💜

اخماشو نیگا😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

کریسمس بیست و پنج دسامبره تو اکثر کشورا که دو روز پیش بود و گذشت.

البته مسیحیای ارتودکس هفت ژانویه جشن می گیرن که می شه ده روز دیگه. هفتمه تولدتون؟

فیلمای کلاسیک کریسمس: سرود کریسمس

It's a wonderful life و...

فیلم کریسمسی جدید هم زیاد هست که مناسب بچه ها و خانواده .و...هم باشه مثل: تنها در خانه

فیلم اکشنی که خیلیا تو کریسمس می بینن هم die hard. البته فیلم کریسمسی زیاد هست اگر تو نت بگردین پیدا می کنید.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2740
کریسمس بیست و پنج دسامبره تو اکثر کشورا که دو روز پیش بود و گذشت. البته مسیحیای ارتودکس هفت ژانویه ...

بله فرمایش شما درسته. من تولدم سال نو هست که اونم به نوعی کریسمس میشه به قول خودتون 😅 گشتم ولی نمیدونم کدوم مناسب هست. 

Army_forever💜
بله فرمایش شما درسته. من تولدم سال نو هست که اونم به نوعی کریسمس میشه به قول خودتون 😅 گشتم ولی نمید ...

سال نو کریسمس نیست عزیزم. کریسمس روز فرضی تولد عیسی مسیح هست (که از نظر پروتستان ها و کاتولیک ها بیست و پنج دسامبره و از نظر ارتودکس ها هفت ژانویه) . سال نو اولین روز سال جدیده که یک ژانویه ست ،  تاریخشون به هم نزدیکه ولی ربطی به هم ندارن.

مثل اولین روز سال نوی ما که می شه یک فروردین اما روز تولد پیامبر اسلام یه روز دیگه ست کلا و ربطی به هم ندارن.

این فیلمایی که نوشتم همه رو با خانواده می شه دید. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
تولدت شده یا رد شده دی بودی اره 

۹ دی عزیزم آره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اخماشو نیگا😂

اصن مو ب تنم سیخ شد ، لاهناتیای خارجی😅

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706