2752
2739
عنوان

کی با دکتر مجتبی ملکی و دکتر نصیری جراحی زیبایی بینی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53752 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره با منشی ها و ادمین های پیجش مشاوره کن راهنماییت می کنن

خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

من سئوالم اینه که بینی هایی که عمل کرده همه واقعا خوبن یا فقط اونایی که خوبه توی پیجش می زاره

من مدلهای توی پیجشو دوست دارم

خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2731

بچها من با دکتر ملکی عمل کردم البته ۵روز میگذره🥺مثلا طبیعی ولی انقدر کوتاه و سربالا و ورم داره افسردگی گرفتم بشدت پشیمونم منم از روی عکسای پیجش رفتم پیشش فاصله لب و بینیم که خیییییلی شده چیزی که ازش میترسیدم😫 عمل نکنید بزرگترین اشتباه

[QUOTE=170722198]بچها من با دکتر ملکی عمل کردم البته ۵روز میگذره🥺مثلا طبیعی ولی انقدر کوتاه و سربالا و ورم داره افسر ...[/QUOTE

5 روز زمان زیادی نیست برای قضاوت کردن

شما هم مثه من نرفتید مطب بشینید بیمارها رو ببینید؟

من چند روز دیگع عمل دارم و خیلی میترسم

عزیزم چند وقت بعد از مشاوره به شما وقت عمل داد دکتر ملکی؟

5 ماه بعد

من شهریور ویزیت شدم برای الان وقت داده

بچها من با دکتر ملکی عمل کردم البته ۵روز میگذره🥺مثلا طبیعی ولی انقدر کوتاه و سربالا و ورم داره افسر ...

نگران نباش واقعا شاید ورم بینیت بخوابه بهتر بشه

و اینکه شاید هنوز به چهره جدیدت عادت نکردی

منم خیلی میترسم واقعا خصوصا اینکه بینیم خیلی مشکل نداره

سلام به همگی 

بچها ورم بینی من خوابیده بعداز عمل اصلا کبودی نداشتم خداروشکر 

انقدر بینیم زیبا شده که دلم نمیاد بهش چسب بزنم😍 یعنی هرکس میخاد پیش دکتر ملکی عمل کنه باخیال راحت بره من که خیییییییلی راضیم خداروشکر.چون من فقط ایشون رو از عکسای پیجشون انتخاب کرده بودم ولی الان خیییلی راضیم خیییلی

بله عزیزم ورم بینیم خوابید و الان خیلی راضیم عالی شده 

سلام

الان چند وقت از عمل بینیت می گذره

منم عمل کردم

از مدلش هم راضیم اما هنوز احساس می کنم بینیم تپله و به اون باریکی که دلم می خواست نرسیده البته الان 14 روز می گذره