2737
2734

پشت چشامم پف کرده اصن پلکم معلوم نیس .... نمیتونم برم دکتر کسی ک حساسیت داشته باشه همینحور میشه؟ نمیدونید چیکار کنم خوب شم؟ خبلی میخارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قرص لوراتادین یاهیدروکسی زین ازداروخانه بگیربخورتاوضعیتت خوب بشه. بعدم برودکترآلرژی داری. چی خوردی؟ فلفل گوجه بادمجون دارچین زنجبیل ایناخساسیت زان

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2740
قرص لوراتادین یاهیدروکسی زین ازداروخانه بگیربخورتاوضعیتت خوب بشه. بعدم برودکترآلرژی داری. چی خوردی؟ ...

ی ذره فلفل دیسب تو غذا بود ی قاشق بیشتر نخوردم از اون غذا دیشب تا حالا دارم خودمو میخارونم صب پا شذم دسدم بدنم پف کرده

ی ذره فلفل دیسب تو غذا بود ی قاشق بیشتر نخوردم از اون غذا دیشب تا حالا دارم خودمو میخارونم صب پا شذم ...

همون صددرصدحساسیته اون دونه هاهم کهیره نترس. چیزایه حساسیت زانبایدبخوری. 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

اگزماگرفتی بایدقرص بخوری یاامپولشوبزنی وپمادبایدبگیری بزنی

بروحموم تواب کمی شیربریز بریزروبدنت

پشت پلکات چای کیسه ای توابجوش بزاربعدبزارروش گرم باشه

توحمومو گرم کم حناروباابداغ ترکن بزن تنت زودبشور

حمدوسپاس پرورگارم 
2706