2733
2734

میگم شاید این تاپیکم براتون خنده دار و مسخره باشه ولی برای من واقعا ناراحت کنندست😔پنجشنبه (سه روز پیش)با دختر پسرا دانشگاه رفتیم بیرون قبلش بخاطر این شرایط آموزش مجازی فقط تو گروه دوستانمون باهم چت میکردیم بعد یه پسره بود هر چی میگفتم ریپلای میزد البته نه فقط من در جواب همه اما بعد اینکه همه همو حضوری دیدیم دیگه از همون روز اصلا ریپلای نمی کنه و جوری رفتار می‌کنه انگار من نیستم اونوقت با بقیه دخترا همون رفتار قبلشو داره تازه بیشترررر ... اصلا از زمانی که بچم بودم همین بود هیچوقت ما زشتا مورد توجه هیچکس نیستیم😔گاهی میگم خب چه اهمیتی داره ؟؟؟زیبایی درونی و اخلاق و جذابیت و اینا مهمه اما همه ی ما میدونین اینا همش حرفه برای آروم کردن خودمون 😔💔خالم میگه تو جذابی و جذابیت مهمتره از خوشگلی اما یه خوشگله جذاب قطعا دوست داشتنی تره ...فقط خواستم بگم نمی‌دونم چمن اما از همون روز خیلی ناراحتم...😔💔 

به چپ و راستت اینجور پسرا به درد تفم نمیخورن عنترا

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما زشتا به مرور زمان محو میشم😎

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2731
2738

عکس بذار شاید اعتماد به نفست پایینه

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706