2733
2734
عنوان

همسرم با دوستش رفته مسافرت

610 بازدید | 24 پست

سلام خانوما همسرم از دیشب با دوستش رفته سفر یعنی دوستش راننده کامیون هستش بار قشم داشتن به همسر منم گفتن بیا با هم بریم منم مخالفتی نداشتم ته دلم راضی نبودم ولی چون خیلی وقته دلش میخاست بره چیزی نگفتم شبی ک میخواستن حرکت کنن همسرم مثل اینکه از قبل تو کارش عصابش خورد شده بود اومد خونه منم دراز کشیده بودم خواستم یکم سر سنگین باشم ک فکر نکنه خیلی راضیم بره سلام ندادم بهش😐همین اومد داخل یهو عصبی شد گف مگه به تو سلام دادن یاد ندادن و این صحبتا یکم دعوامون شد منم خیلی ناراحت شدم انتظار همچین رفتاری نداشتم فک میکردم چون چیزی نگفتم برای سفر میتونم کلی خودمو لوس کنم😑خلاصه قهر کردیم و من گریه و فلان تو راهی ام هیچی ندادم ببره یه کلمه ام حرف نزدیم اونم وسایلشو جمع کرد بدون توجه به من گذاشت رفت الان خیلی دلم تنگ شده اصن اخلاقم اینجوریه زیاد نمینونم قهر بمونم دارم دق میکنم انگار اونم پرو پرو عین خیالش نیس به نظرتون بهش پیام بدم?🥺🥺چی بگم ک فکر نکنه منت کشی دارم میکنم یا کلا پیام ندم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انگار برادره منو توصیف کردی 🤤🤤فرقش اینکه مجرده 

دقیقا داداشه منم با دوستش که راننده کامیونه رفته مسافرت عیب نداره تو بهش زنگ بزن یا پیام بده

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2740
خب چه زرنگه با قیافه رفت ک زنگ نزنی مزاحمش بشی.....نباید آتو دستش میدادی دوستشو میشناسی چه کاریه نمی ...

دوستشو اونقدر نمیشناسم اخه از اول نامزدی تا الان ک ۱ ساله ازدواج کردیم همش میگف میخوام برم دیگه راضی شدم چیکار کنم

دست پیش گرفت پس نیفته😠ببین منونه زنگ نه اس ی فیلم خوب دان کن توهم تخمه شوربیارببین

یک هفته چه جوری تحمل کنم جمعه برمیگردن دست خودم نیست کلا با هیشکی نمیتونم قهر بمونم باید آشتی کنم خیلی اخلاق بدیه😞

2706