2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر من جدول میخریدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

اون داستنهای عبرت انگیزش ک دخترا اکثر گول میخوردن 

بنظرت راست بودن؟

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

من عاشق مجله روزای زندگی و خانواده سبز بودم همیشه کهنه شو میخریدم ارزونتر بود یادش بخیر😭😭😭اول همه رمان هاشو میخندم بعدم جدولاشو حل میکردم وای میمردم برا مجله با چه ذوقی میخریدم

2740
از جدول متنفر بودم

هنوزم عاشقشم❣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

وای وای من که قبلش پول به هفته نامه های ماهان و سپاس میدادم واسه مصاحبه بازیگرای خط قرمز

روزهای زندگی و خانواده سبز و راه زندگی هم میخوندم

موفقیت هم همینطور

بچگی هم سروش کودکان و کیهان بچه هامیخوندم

با این همه مطالعه چرا هیچ پخی نشدم واقعا

من خانواده سبزی بودم 

گاهی هم روزهلی زندگی رو میگرفتم‌

چقدر کیف میداد خوندش 

مخصوصا داستانای سریالی که مشتاق میکرد بعدی رو هم بگیریم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍