2733
2734
عنوان

کرم سی سی فارماسی گرفتم خیلی روشنه

7545 بازدید | 11 پست

شماه ۱ برداشتم از پوستم روشن تره نمیدونم چیکار کنم...

۱۸۰ گرفتم.

فقط دوبار زدم که دوبارش اندازه ی یک بار زدن هم نبوده چون ب رنگ پوستم نمیخوره

زنجانی کسی هست پایین تر از قیمت بدم برداره؟  خودم برم ۲ بگیرم

یه کرم تیره تر بگیر. با هم مخلوط کن بزن

روزها گذشت وَ من نسبت به آدم های اطرافیانم محتاط تر شدم.روزها گذشت وَ من فهمیدم آدم ها حق دارند.تا یک جایی و یک روزی دوستمان داشته باشند،و بودنشان دَر کنارت تاریخ انقضا دارد از وقتش که بگذرد حتی اگر هم بخواهی عطر وَ طعمی اضافه کنی بوی فاسد شدن رابطه به مشامت می رسد.روزها گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کَس بعید نیست.آدم ها با منطق خود وارد زندگیتـان می شوند وَبا بی منطق ترین حالت ممکن زندگیتان را ترک می کنند؛آدم هارا در رابطه هایتان آزاد بگذاریدوَ هیچ عشق و محبّتی را گدایی نکنید.باور کنیم اُبهت عشق با پاشویه کردن رابطه ای که نفس های آخرش رامی کِشد می ریزد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی کاری میتونی بکنی بعد از اینکه زدی ی پنکک با شماره دو بزنی روش هم فیکس میشه هم اوکی میشه رنگش 

من سفیدم کرم تیره گرفتم اشتباهی خلاصه روش ی پنکیک ارزون روشن میزنم اوکیه

وزن فعلی ۴۷:۸۰۰وزن بعدی ۵۰ وزن دلخواه ۵۲☺️
2728
2738

کلا کرم پودر رو یا شماره 2 بگیرید یا 3        پوشش بهتری دارن و به همه پوست میخورن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜