2733
2734

سلام ، نامزدم از من خواسته ک با خانوادش در ارتباط نباشم چون اخلاق من و اونا بهم دیگه نمیخوره و بخاطر ی سری موضوعات ک قبلا اتفاق افتاده بود من با اونا در ارتباط نیستم ولی خودش با خانوادش حرف میزنه ، میخوام بدونم خانومایی ک مثل من هستن چجوری با این قضیه کنار اومدن ک همسرشون با خانوادش حرف بزنه ولی خودشون نه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا حرف نزنی؟؟ اشتباه نکن..حرف بزن اما کم..رفت و آمد کن امارسمی..نذار شوهرت تنهایی خودش بحرفه و بره بیاد..اینطوری بعد عروسی که جذبه های جن.سی و عشقی و اینطورا کنار میره و واسه مردا یکنواختی پیش میاد انوقت شوهرت از زندگی سرد میشه برمیگرده پیش خانوداش

چه توان کرد؟ که سعی من و دل باطل بود

چرا نباید کنار بیای؟😅والا من از خدامه فقط شوهرم بره.حالشوو ببر بابااا.البته اگه شوهرت و پر میکنن و رفتارش بعد اینکه از اونجا میاد عوض میشه که بحثش جداس

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740

نامزدتون مگر الان با خانوادش زندگی نمیکنه 

چطوری ارتباط نداشته باشه؟! 

بعد من شخصا به پسری که خانوادش مخصوصا مادرش رو بذاره کنار اعتماد ندارم و نمیتونم روش حساب کنم 

البته این نظر شخصی من هست و چون نامزد شما رو نمیشناسم قضاوت نمی کنم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

بخدا من اگه خواستگار برام بیاد اولین شرطی که میذارم همینه خودمم از الان شروع کردم با دونه دونه فامیل خودم قطع ارتباط کردن هر چی هم خواستن بگن به درک سرشون 😤😤

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
عجب اتفاق فرخنده ای باور کن ارزو نصف خانوماس

اتفاقا اصلا جالب نیست چون خودش با اونا در ارتباطه و از من خواسته ک با اونا در ارتباط نباشم ، ب من میگه خواهرام خوب نیستن ولی چرا خودش با اونا حرف میزنه 

بخدا من اگه خواستگار برام بیاد اولین شرطی که میذارم همینه خودمم از الان شروع کردم با دونه دونه فامیل ...

عزیزم درسته خیلی خوبه ولی خودش در ارتباطه و از من خواسته در ارتباط نباشم ، شما اینطور قبول داری؟؟

2706