2737
2734
عنوان

اصفهانیا عمده فروشا اصفهان کجان؟

1914 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

میخوام مغازه بزنم ولی نمیدونم عمده فروشا کجان؟

تو اصفهان لباس وارداتی عمده هم میشه پیدا کرد؟

لطفا راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

میدان امام علی...منظورت اینه میخای مغازتو اونجا بزنی یامیخای ازشون جنس بیاری؟عزیزم اگ میخای ازشون جنس بگیری ایناخودشون ازتهران میارن.مستقیم برو تهران بازار قدیم قیمتاشون عالیع

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
میدان امام علی...منظورت اینه میخای مغازتو اونجا بزنی یامیخای ازشون جنس بیاری؟عزیزم اگ میخای ازشون جن ...

میخوام ازشون جنس بیارم خودم جای دیگه مغازه بزنم 

بازار قدیم کجا میشه عزیزم؟جنساشون قشنگن؟

میخوام ازشون جنس بیارم خودم جای دیگه مغازه بزنم  بازار قدیم کجا میشه عزیزم؟جنساشون قشنگن؟

عزیزم بازاربزرگ تهران سرچ کن ببین ازعمده فروشاش شماره ای چیزی نیس باهاشون تماس بگیر وارتباط بگیر وبگو مدل بفرستن من آشناندارم ک معرفیت کنم فقط شنیدم تهران قیمتاش عالیه...ازلحاظ قشنگیم قطعا قشنگتره همه چی ازاونجا مد میشه 

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2706