2737
2739
عنوان

خانوما یک لحظه بیایید

74 بازدید | 13 پست

بچه ها من میخوام لاغر بشم الان یک هفته میشه رژیم فست انجام دادم قرار بود هفته ای خودما وزن کنم امروز وزن کردم صبح ناشتا استپ وزن کردم اصلا کم نشده وزنم میشه راهنمایی کنید ممنونم وزنم ۸۳قدم ۱۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بچه کوچیک دارم اصلا از خونه بیرون نمیرم خونه کوچیکه نمیشه پیاده روی کرد درکل اصلا شرایط ورزش ندار ...

کارای خونه رو با سرعت بالا انجام بده تو خونه موزیک بزار سریع برقص و قر بده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ی هفته ک تازه شروعه کاره عزیزم.من دقیقن هم وزن شما بودم و قدمم مث شما ک شروع کردم خودم توی خونه کم کردن.بعدش وزنم شد۵۸.میشه عزیزم.فقط روی خورد و خوراکت تمرکز کن.منم خونم کوچیک بود بیرونم نمیرفتم.فقط با کم خوردن وزنم پایین اومد.مطمین باش خیلی زود جواب میده.فقط دو سه ماه لااقل تا عید صبر کن

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 
2740
کسی تجربه ای نداره منو راهنمایی کنه

من خودم 96 بودم الان رسیدم 79 تا عید می‌خوام برسم وزن ایده آل 

وزنمم 52 بوده شده46 

فقط با پیاده روی و رقص و کم‌خوری 

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
ی هفته ک تازه شروعه کاره عزیزم.من دقیقن هم وزن شما بودم و قدمم مث شما ک شروع کردم خودم توی خونه کم ک ...

میشه بگی وعده غدایی چی مصرف میکردی صبحانه نهار باساعتش بگی ممنون میشم

من خودم 96 بودم الان رسیدم 79 تا عید می‌خوام برسم وزن ایده آل  وزنمم 52 بوده شده46  فقط ...

واقعا چه اراده ای میشه بیشتر توضیح بدی آهنگ رقص نمیشه برام بفرستی

ببین عزیزم.چی خوردی الان معنا نداره.من ک آب زیاد خوردم و تا تونستم خیلی کم غذا خوردم.همون غذاهایی ک برای بقیه درست میکردمو در حد خیلی کم میخوردم.من و تو ب اندازه کافی خوردیم.حالا باید خودمونو سبک کنیم.

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 

بعضی اوقات اینجوری میشه بعد یه دفعه کم میکنی

منم شرایط ورزش ندارم ولی آهنگ زومبا دانلود کردم و یه روز درمیون نیم ساعت تا سه ربع رقص تند دارم

فست نمیدونم چجوریه ولی دکتر تغذیه میگه صبحونتو باید سر صبح بخوری تا بدنت شروع به فعالیت و سوخت و ساز طبیعی کنه

من صبح بت سه کف دست نون شروع کردم بعد از یک ماه و نیم شد دو کف دست نون با پنیر گوجه خیار

شیر با فاصله یکی دوساعت و مغز گردو و بادام

ناهار بیشتر گوشت میخورم نباشه هم حبوبات در کنارش سالاد کاهو به مقدار زیاد

شب هم تو برنامم غذاهای ساده مثل عدسی و این چیزا هست ولی خودم معمولا سالاد میخورم با ماست و خیار و شیوید هم برای اینکه سردیم نکنه