2737
2734
عنوان

به نظر شما هنوز دلش پیش قبلیس؟

87 بازدید | 6 پست

نامزدم اوایل آشناییمون گفته بود سنش کم بوده یکیو میخواسته که حتا ماهی یه بار میدیدتش اونم خیلی محدود بعد ک میره سربازی دختره با یکی دیگه ازدواج میکنه و بهم گفت موضوع واسه خیلی سال پیش بوده و بعد اون من اومدم تو زندگیش....منم این موضوعو کاملا درک کردم و ازش گذشتم و اینم بگم ک منو دیوونه وار دوست داره بهم ثابت شده ولی از دیشب خیلی اتفاقی یه چیزایی دیدم که چشممو نتونستم رو هم بزارم یه متن شانسی تو اینستاگرام دیدم لایک کرده اول گفتم شتید همینطوری بوده ولی بعد داخل پیجش رفتم دیدم متن ها و تکست های غمگین ک اصلا ربطی ب من نداره لایک کرده ،راستش حالم خیلی بد شد.مثلا این متن ک تنها چیزی ک ازش برام مونده عکس پروفایلشه این جمله ب من ربط نداره اصلا چرا باید اینجور جمله ای رو لایک کنه و خیلی پستهای این مدلی ک مربوط ب گذشته ست .خیلی کنترل کردم ک چیزی نگم اصلا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید 

اگر دنیای خود را فرو ریخته یافتی تکه های سالم را برگیر و به راه ادامه بده....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم خیلی چیزارو لایک میکنم دلیل نمیشه اسمش سوشال مدیاس دیگه خواهرمن🤦🏻‍♀️

باورتون میشه اتفاقا منم رفتم لایکامو چک کردم ولی هیچی جز لباس و طنز و جمله عاشقانه مربوط ب حال ک برا خودشم میفرستم نبود نمیدونم شایدم واقعا همینجوری بوده🥺

شما خیلی بیکار و بی مشکل هستی، برای همین این تفکرات به ذهنت میاد دیگه اختیار لایک کردن هم نداره ، ب ...

نه واقعا مشکل زیاده کسی بی مشکل نیست منتها حوصله اضافه تر شدنشو ندارم دیگه