2733
2739

بچم تشنج کرد بیمارستان بستری بود خداروشکر مشکلی نداشت مرخص کردیم چن روز بعدش گفت بابابزرگش نذر کرده ببریم فلان امام زاده تو محلمون شش ساعت با شهرمون فاصله داره منم بچم دوسال و سه ماشه خودم باردارم هفت ماهمه بعد من تا الان بچم ازم جدا نبوده گفتم وای بچم بدون من شب خوابم نمیبره گفت دیگ نذر کرده نمیشه ک انجام ندیم مونده بودم مگه پدربزرک مادر بزرگ میتونن همچی نذری بکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا از نظر شرعی اگه صیغه نذر نخونده باشی واجب نیست انجامش حالا شما بخاطر احترام هم شده بگین اجازه بدین بچه دوم بدنیا بیاد  از حالت نوزادی خارج شد و اوضاع کرونا انشالا بهتر شد باهم میبریمشون 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2731

چرانتونن؟؟ 

ولی بهتربود باشماهم قبلش درمیون میذاشتن 

مادرشوهرمنم واسه سلامتی بچم سفره صلوات نذرکرده بود 

که وقتی به دنیااومد هزینه هاش نصف نصف شد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤