2737
2739

۴ساله جدا شده یه دختر۷ساله داره توی روستان با شوهرسابقش خیلی درگیری داشت چ تو زندگی چ طلاق وچ بد طلاق چن وقت پیشم سفت وسخت پا پیچش شده بود ک بیا برگرد اصلا امکان برگشت وجودنداشت

الان یه پسره اومده خواستگاریش زود جواب بله دادوامروزم نامزد کردن پسره ۳سال ازخواهرم بزرگتره دخترش میمونه پیش مادرم مادرم نمیزاره ببره

من ندیدمش اونا شهرستانن من تهران  نرفتم میگن پسره زشته شغل درستیم نداره چ کنم خیلی دلم آشوبه خدایی نکرده باز دوباره نیوفته توسختی وگرفتاری😔

بشیم مسخره مردم😢

بنظرم زود تصمیم گرفت

چرا خب ازدواج دوم اتفاقا باید بیشتر دقت میکرد.انشاللا خوشبخت شه در هر حال.فال بد نزن

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا خب ازدواج دوم اتفاقا باید بیشتر دقت میکرد.انشاللا خوشبخت شه در هر حال.فال بد نزن

خانواده شوهرثابقش نصف اون روستارو گرفتن یجورایی خیلی ازخواهرم بدمیگفتن هرکیم میومد خواستگاری یجوری میرفتن راهشومیزدن این یکی ازهمه چی خبرداشت 

ولی داداشم خیلی ناراضیه همش غرمیزنه میگه کارخوبی نکردین😔

روانشناسا میگن تو باید به فکر خودت باشی فقط بیخودی نگران خواهر و برادر حتی مدر مادر نباشی اون‌چنین ...

مرسی عزیزم

تاوقتی ک طلاق گرفته بود نگران ازدواج دوم وتنهاییش بودم الان نگران آیندش نمیدونم چیکارکنم بایدبرم روانپزشک🙁

مرسی عزیزم تاوقتی ک طلاق گرفته بود نگران ازدواج دوم وتنهاییش بودم الان نگران آیندش نمیدونم چیکارکنم ...

https://www.instagram.com/p/CIv16AJA-AX/?igshid=au1hpsxty3jw

عزیزم اینو ببین حتما ،،، دختره میگه همیشه نگران خانوادم هستم

بعد روانشناس میگه تو بفکر خودت باش و بیخیال...

بعدم‌واسه اینده ای که هنوز نیومده چرا بیخودی استرس میگیری... از کجا میدونی این ازدواجش موفق نباشه؟؟

ایشالله مشکلی واسشون پیش نمیاد