2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین از خواب های عجیب غریبی که دیدیم تعریف کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 40 پست

منم خواب دیدم دارم با همسرم میرم کربلا پسرم که اون زمان پنج شش سالش بود همراه ما بود یهو جنگ شد و تیر اندازی من نگاه کردم بچه ام تیر حورده بغلش کردم و به سمت درمانگاه دویدم بعد منو همسرم پشت دردرمانگاه منتظر بودیم یهو دیدم که درمانگاه نیست من جلوی حرم حضرت علی ایستادم بعد به پرستار از تو حرم اومد بیرون و گفت پسرتون در راه امام حسین  شهید شد من بغض کردم ولی به شوهرم گفتم یه وقت گریه نکنی حضرت علی داره نگاهمون مبکنه چون بچه امون برای پسرش کشته شده از ناراحتی ما خجالت میکشه به چند نفر که تعبیر بلد بودن گفتم گفتن که بچه ات یه کار خیلی بزرگی برای امام حسین انجام میده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای فدای دلت دعامیکنی هم براامضام اسمش علی هس هم برای خودم که به آرزوم برسم

عزیزم حتما ازامضات اسکرین شات گرفتم یادم بمونه انشالله بیای همین جا خبرخوش بهمون بدی به حق امام علی 

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
2742

یه بارم خواب دیدم یه صف خیلی طولانی بود توخوابم انگار صف حسابرسی قیامت بود بعد من اصلا آروم وقرار نداشتم همش می دویدم میرفتم اول صف برمیگشتم بعد یه نفر حال واحوال منو که دید گفت اگه میخوای اروم بشی هر وقت  رفتی پیش مامانت  دستشو ببوس یهو از خواب پریدم ..وای خیلی وحشتناک بود😔

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
عزیزم حتما ازامضات اسکرین شات گرفتم یادم بمونه انشالله بیای همین جا خبرخوش بهمون بدی به حق امام علی& ...

ممنون عزیزم🥰

خوش به سعادت شماها که امامها میان به خوابتون❤

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2740
یه بارم خواب دیدم یه صف خیلی طولانی بود توخوابم انگار صف حسابرسی قیامت بود بعد من اصلا آروم وقرار ند ...

وای موی بدنم سیخ شد😭

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
😍😍😍چه خوب  حالا من خواب امام زمان که دیدم خیلی برام عجیب بود اخه خبلی اعتقاد نداشتم

عزیزم من واقعا اعتقاد دارم یه بار یه جایی سفره حضرت رقیه دعوت بودم آخر سفره یه گردنبند برداشتم برای یه بچه یتیم که پدر ومادر نداره دادم یکی بهش بده گذشت یه روز بعد چند سال یه خانومی اومد گفت میشه بهم بگی چه جوری سفره بندازم من گردنبندو دیدم گفتم اگه حضرت رقیه بهم بچه بده سفره بندازم بچه دارشده بود بعدچندمدت خودم بد گرفتار بودم همون زن اومد به خوابم که سفره انداختم برای تو شیرینی آوردم فقط حضرت رقیه گفت به همه آدرس منو میدی خودتم بیا باورتون نمیشه مشکلم حل شد 

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
چه قشنگ 

اره خیلی خواب عجیبی بود برام .یه بار هم خواب صحنه ای از کربلا که امام حسین حضرت علی اصغر رو روی دستش گرفته بود و دیدم دیدم تیر اثابت کرد و حلقوم بجه به تیر چسبده بوده به شدت وحشت زده از خواب پریدم تا صبح اشک ریختم الانم تا روضه ی علی اصغر میخونن اون لحظه برام نداعی میشه

حالا میبوسی یا نه

اره همیشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706