2752
2734
عنوان

خاطره ی زایمان طبیعی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 31 پست

دکترم گفت واااای ، بند ناف سه دور ، دور گردن بچه پیچیده

خدا رحم کرد بهت، بعد با یه زور جفت اومد بیرون و با چنتا فشار خون های باقیمانده، 

بعد بی حسی دکترم چنتا بخیه زد که اصلا نفهمیدم ، البته گفت خیلی کم بخیه خوردی

پسرم 3دی ساعت 9 و 45 دقیقه شب با وزن 3500 به دنیا اومد

خلاصه دیگه هیچ دردی نداشتم؛ وقتی دکتر داشت بخیه میزد من داشتم با گوشی حرف میزدم و بعد یه ساعت رفتم بخش

و کلی چیزای خوشمزه خوردم و بعد اینکه مامانم کام بچه رو با تربت برداشت بهش شیر دادم

خیلی حس خوبی بود ، قسمت همه ی منتظرا

تو بخش و تو اتاقی که من بودم 3 تا تخت بود ، تخت اول خانومی بود که صبح سزارین کرده بود و تخت وسط من بودم و تخت سوم خالی بود

که بعد از یه ساعت همون خانومی که تو اتاق زایمان پیشم بود رو آوردن

اصلا حال مساعدی نداشت و مثل اینکه تو حین عمل فشارش خیلی بالا رفته بود

تخت های کناریم بچه هاشون خیلی گریه میکردن

و چون چیزی نخورده بودن شیرکافی نداشتن و خودشونم نمیتونستن بشینن، حالت درازکش بودن و همراهشون بچه رو میزاشت رو سینه شون تا بمکن ولی خیلی سخت بود

و پرستارا جفتشون به کمک شیر خشک آروم کردن 

از طرفی من شیر داشتم و بجه خواب بود، هرکاری میکدم نمیخورد

پرستار گفت چون شیرت خوبه سیره اذیتش نکن 

حالم خوب بود، جای بخیه ام میسوخت و خیلی نمیتونستم بشینم

ولی درد نداشتم

دو تا تخت کناری ناله میکردن

و میگفتن کاش ما هم طبیعی بودیم و الان با خیال راحت بچه مون رو بغل میکردیم.

ولی اینم بگم که بدنها با هم متفاوته، بعضی سزارین میکنن و بدون اذیت و خیلی راحت

بعضی هم طبیعی

هر کدوم هم یه عیب هایی داره، مثلا تو طبیعی واژن حالت اولیه اش رو از دست میده 

ولی اینو بسپارید دست دکترتون که کدوم براتون بهتره، رو هیچکدوم اصرار نداشته باشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم 3دی ساعت 9 و 45 دقیقه شب با وزن 3500 به دنیا اومد خلاصه دیگه هیچ دردی نداشتم؛ وقتی دکتر داشت ب ...

به مبارکی باشه

خداحفظش کنه

کدوم شهری

درمورد بیمارستان ی که زایمان کردی راضی بودی

وای اسی چه خاطره شیرینی قدمش مبارک انشالله خدا حفظش کنه 

منم شهریور ۹۸دوقلوهاموبا سزارین دنیااوردم ولی به معنای واقعی کلمه مردم چون وزنم زیاد بود و شیر نداشتم بااینکه یه دخترو یه پسر دارم ولی ارزومه زایمان طبیعی رو تجربه کنم الان ۲۰سالمه ولی تصمیم دارم تو ۳۰سالگی اقدام کنم اگ عمرباقی باشه برام دعا کن بتونم طبیعی رو تجربه کنم چون اولی سز شدم

تو قوی ترین نقطه ضعف منی😚          ...      دخت بهارم🌸🌼🏵🌹🌳....
2731

من هیچکدومودوس ندارم تجربه کنم😐🤦‍♀️ولی باردارم من بچه اولمه وخیلی ضعیفم وحشت بی اندازه دارم کلاازخواب وخوراک افتادم حالاانگارزمان زایمانه🤣😐🤦‍♀️نه باوتازه دارم سه ماهه میشم ولی خب نازک نارنجیم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
وای اسی چه خاطره شیرینی قدمش مبارک انشالله خدا حفظش کنه  منم شهریور ۹۸دوقلوهاموبا سزارین دنیاا ...

من شنیدم میشه طبیعی بعد از سزارین به کمک یه سری روش ها

مخصوصا که فاصله زمانی طولانی باشه

ان شالله که بهترین ها برات اتفاق بیفته

من هیچکدومودوس ندارم تجربه کنم😐🤦‍♀️ولی باردارم من بچه اولمه وخیلی ضعیفم وحشت بی اندازه دارم کلاازخ ...

عزیزم ان شالله که به سلامتی زایمان کنی

ولی مطمئن باش استرس و ترسش خیلی سخت تر از خود زایمانه

هر چی باشه فقط چند ساعته و بعد میشه بهترین خاطره ی زندگیت

عزیزم ان شالله که به سلامتی زایمان کنی ولی مطمئن باش استرس و ترسش خیلی سخت تر از خود زایمانه هر چی ...

مشکل من همون چندساعته دیگه🤣🙈به هرحال ممنون براارامش دادن

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
همسرم هم خوشحال بود و هم اینکه میگفت ما که رژیم رعایت نکردیم... ولی من دیگه برام مهم نبود فقط دلم ن ...

سلام عزیزم،ایشالا که قدم پسرت پر خیر وبرکت باشه😍😍

شما یه جایی،تو یکی از تاپیکا که واسه خودتون نبود گفتین اسپرم شوهرم ضعیفه،پس چجوری پسر باردار شدی؟!شوهرمنم ضعیفه واریکوسل عمل کرده ۶ماهه،یه دختر دارم دلم میخواد دومی پسر باشه

یعنی میشه؟؟!

سلام عزیزم،ایشالا که قدم پسرت پر خیر وبرکت باشه😍😍 شما یه جایی،تو یکی از تاپیکا که واسه خودتون نبو ...

سلام ممنونم

بله درسته

ما یه دوره درمان دارویی داشتیم که نتیجه نداد

و کاملا طبیعی باردار شدم، خواست خدا بود که پسر بشه