2733
2734

کسی دست به بدنش نزده باشه؟ مثلا تجاوز خدایی نکرده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی زنداداشت بچه دو ساله رو تنها گذاشته؟ یا پیش کسی گذاشته؟ 

مگه میشه بچه رو ول کرد رفت🙄

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2731

یه دکتر مغزواعصاب ببرید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
فردا باز میبریمش

بیمارستان اطفال ببریدش. حتما حتما ببرید. حتی الان هم ببرید بهتره.

ممکنه سندرم گیلن باره باشه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
نه خدانکنه نگفتم که استرس بگیری فقط میگم باید ببرینش حتما دکتر پشت گوش نندازین چون طبیعی نیست مادرشم ...

ما کاریش نداریم اونم اینقد کتک خورده داشته میمرده همسایه ها نجاتش دادن الان میگیم دیگه با داداشم زندگی نکن خیلی راحت جواب تلفنای داداشمو میده ما گفتیم دیگه خلعت کردیم حق نداری بیای اینجا ولی بااینکه زنش کلی بدی کرده در حقمون داریم ازش پرستاری میکنیم اصلا بروشم نمیاریم ک بچه چرا اینجوری شده

الهی بگردم برای بچه.مرده شور چشم بعضیارو ببرن ک مثل تیره.زن داداشت الان از همه بیشتر ناراحته.طفلک اونم عروسی خاهرش بوده حق داشته حواسش ب بچه نباشه.وظیفه داداشت بود درکش کنه و بچه رو نگه داره.ب داداشت بگو اذیتش نکنه.انشالله چیزی نباشه و ی مریضی عادی باشه و رد کنه‌.ی خروسی چیزی هم بکشید ک خون ریخته باشین و گوشتشو بدین ی فقیر.ب ما خبر بده از حالش.منم تگ کن

علائم مننژیتو نداره این فقط خوابه

خب حتما نباید علائم مننژیت باشه برای تشخیص باید این کارو کنن 

میگی همه آزمایش‌ها خوب بوده پس بهتره از این روش هم استفاده کنن احتمالا عفونت داره ک بی حاله 

کسی دست به بدنش نزده باشه؟ مثلا تجاوز خدایی نکرده

وای یا خدا اگه اینجوری بود بچه درد نداشت؟ نمسدونم اگه خداااای نکرده این اتفاق افتاده باشه باباش اول مادرشو میکشه بعد خودشو