2737
2734

ویتامین دی ام پایین بود روزی دوتا میخورم نابود شدم ازمعده درد همش حس میکنم چیزی توگلومه همشم ببخشید بادگلو دارم وگیره انگار توگلوم کسی اینجوری بوده تازه 9هفتم

دخترم لکنت داره میشه برای خوب شدنش صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

آب خوردن آرومت میکنه

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2740

سوزش معده که متاسفانه طول میکشه تا خوب بشه، بهترین چیز برات سیرابی هست، عین آستری برای معده عمل میکنه، من تا قبل از بارداریم لب نزده بودم ولی محبور شدم بخورم و واقعا عالی بود، در ضمن سرشار از ویتامین B هم هست

... و من به تو ایمان دارم...
سوزش معده که متاسفانه طول میکشه تا خوب بشه، بهترین چیز برات سیرابی هست، عین آستری برای معده عمل میکن ...

بخاطر قرصه نیست یعنی؟؟

[QUOTE=169957619]سه تا قاشق سر خالی یا دو قاشق سر پر   بریز تو حلقتقورت بده و نیم ساعت صبر کن  اگه بهتر ش ...[/QUOاردارم

باردارم نیفتم به لکه بینی اخه گلاب گرمه ؟؟

2706