2737
2739

من یه خواستگارداشتم مجردی این مشکلوداشت

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

پسرعمم خوبم نشده ۸سالشه کلی دکتر بردن ولی بی فایده بود

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دستام میلرزه ارثی نیست حدود ۱۰ساله اینجوری شدم،هیچ جوره ام درست نشد،خیلی ناراحتم،همه به روم میارن،از غریبه تا اشنا

میگن واااای چرا میلرزه دستات😔

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
یعنی چی مجردی؟الان برطرف شده؟!

الان متاهلم گلم اون موقع یه خواستگارداشتم به خاطرهمین موضوع ردش کردم حتی یه چای هم نمیتونست بریزه نمیدونم کجاس هرجاست خداخودش کمکش کنه😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
منم خیلی بابت این قضیه تو اذیتم..شما دکتر رفتی؟

اره گفتن ممکنه از تیرویید باشه با کم خونی،واسه هر دوشم دارو میخورم،بهتر نشدم که هیچ،بدترم شدم...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
الان متاهلم گلم اون موقع یه خواستگارداشتم به خاطرهمین موضوع ردش کردم حتی یه چای هم نمیتونست بریزه نم ...

فکر کردم خودت این مشکلو داشتی..منم خواستم در مورد درمانش بپرسم..عزیزم لزومی نداشت بگی به خاطر این موضوع ردش کردی!شاید تو بقیه موارد از شما بهتر بوده باشه!و اینکه دختران موقع خواستگاری باید چایی بریزم!بهرحال هر کس ی مشکی داره دیگه! 

اره گفتن ممکنه از تیرویید باشه با کم خونی،واسه هر دوشم دارو میخورم،بهتر نشدم که هیچ،بدترم شدم...

چرا بدتر؟تو خانوادتون هم کسی این مشکلو داره؟من خودم خیلی تحت فشار و استرس بودم..اینا هم فکر کنم اثر گذاشته

فکر کردم خودت این مشکلو داشتی..منم خواستم در مورد درمانش بپرسم..عزیزم لزومی نداشت بگی به خاطر این مو ...

همه چیزش موردپسندم بوددبیربودزندگی خوبی داشت شخصیت داشت اماواسه انجام دادن کارای شخصیش هم...😢بحرحال امیدوارم مشکلت حل شه 

منم لرزش دست دارم اما کمه مواقعی ک استرس داشته باشم شدید تر میشه اما هیچ وقت بخاطر این موضوع خجالت ن ...

خیلی خوبه عزیزم که راحت باهاش برخورد میکنید..دقیقا برای منم همینطوره..منتها وقتی یکی بهم بگه یجوری میشم!

چرا بدتر؟تو خانوادتون هم کسی این مشکلو داره؟من خودم خیلی تحت فشار و استرس بودم..اینا هم فکر کنم اثر ...

منم افسردگی داشتم یه مدت و دارو مصرف میکردم،از زمانی که افسردگیم خوب شد اینجوری شدم...نه کسی اینجوری نیست

من همش بدتر میشم،قبلا کمتر بود الان خیلی شدید شده

2706