2737
2734

وقتی میشنوین که یه دختر با پسری که از خودش کوچیکتره دوست شده یا ازدواج کرده، چی تو ذهنتون میاد؟ اختلاف سنی که معکوس باشه خیلی موثره؟ یعنی زن بزرگتر باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا حس بدی دارم

برا دوس داشتن اینکه حس کنم ب ی مرد میشه تکیه کرد خیلی برام مهمه ک خب ب کسایی از خودم کوچیکترن این حسو ندارم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740

به این فکر میکنم که چند وقت بعدش خانمه میگه بیا اقدام. کنیم برای بچه دار شدن، آقاهه میگه من هنوز شرایطشو ندارم... 

چون این مورد رو دیدم، حتی توی همسن ها

که واقعا خانمه فکر میکنه وقتش شده یا داره وقتش میگذره ولی آقاهه میگه شرایطشو ندارم یا زوده برام

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

عمم از شوهرش بزرگتره خیلیم خوشبختن

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
یعنی چی عزیزم

همسر خیلی مسن تر از خودت

بالای 20.25 سال . که ثروتمند هست و ساپورت کامل می کنه

به شوهر با این شرایط میگن شوگرددی 

و به زن با این شرایط میگن شوگرمامی

بیخیال بدی های جهان بخند🦋
یعنی چی عزیزم

به خانومی که شرایط مالی خوبی داره و از پسرای جوون میخواد که در ازای تامین نیازهای مالیشون باهاش رابطه برقرار کنن میگن شوگر مامی، و برعکسش یعنی به اقایون مسن که در ازای تامین نیازهای مالی با دخترهای خیلی جوون وارد رابطه میشن میگن شوگرددی

من هیچ ذهنیت منفی راجع بهش ندارم چون چند تا ازدواج موفق این مدلی دور و برم دارم

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد

به من ربطی نداره. زندگی خودشونه

اتفاقا تازگیا اطرافم یه آقا پسر با خانومی ۱۱ سال بزرگتر از خودش ازدواج کرد مبارکشون باشه

قرار نیست سرم تو   بقیه باشه که

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706