2733
2739
عنوان

۵دی سالروز زلزله بم

215 بازدید | 12 پست

برای شادی روح ان عزیزان و خواننده بمی عزیز ایرج بسطامی یک صلوات قرائت فرمایید🌷🌷باورم نمیشه ۱۷ سال گذشت چه فاجعه بدی بود بم صاف و ویران شده بود😭😭

کاش دیگه ازین فاجعه ها رو نبینیم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاطرات و بدبختی های حال و ایندمون کم نیست که گذشته ها رو هم صدها بار مرور میکنیم🤦‍♀️

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2740

دقیق یادمه از خواب بیدار شدم دستم خواب رفته بود مامانمو بیدار کردم گفتم دستم درد میکنه وقتی ک دستمو گرفت وااای یه صدای اومد ک...😔😔😔😔

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!

[QUOTE=169889415]خاطرات و بدبختی های حال و ایندمون کم نیست که گذشته ها رو هم صدها بار شما رفتگانتون رو یاد نمیکنین ؟ امروز سالروزشونه اگر فردا تاپیک میزدم حق باش شما بود اگر ناراحتین نخونین