2733
2739

؟

می خوام سفارش بدم فقط پرداخت اینترنتی و اعتباری زده که هر دو شونو باید همین الان پول پرداخت کنی

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

بخاطر کرونا 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه داره من پریروز درب منزل پرداخت کردم

برا من فقط زده پرداخت اعتباری و پرداخت آن لاین

قباا داشت خرید کردم آلان نداره اون گزینه رو

من ساری هستم بخاطر کروناست ینی؟

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
داره باید روش های دیگر رو بزنی تا اوناهم باز بشه برات

می دونم قبلا داشت اون گزینه رو الان اصلا نداره فقط پرداخت ان لاین و کارت اعتباریه که هر تو هر دو روش باید کارت به کارت بشه

2738
برا من فقط زده پرداخت اعتباری و پرداخت آن لاین قباا داشت خرید کردم آلان نداره اون گزینه رو من ساری ...

کنار همینا یه گزینه هست که روش های دیگر اونو بزن

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   

داره   من چند روز پیش سفارش دادم زدم پرداخت درب منزل اما دو روز بعد به حسابش واریز کردم 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
می دونم قبلا داشت اون گزینه رو الان اصلا نداره فقط پرداخت ان لاین و کارت اعتباریه که هر تو هر دو روش ...

یه عکس بگیر از اون صفحه تا بهت بگم

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
یه عکس بگیر از اون صفحه تا بهت بگم

آپلود بلد نیستم سایت درسته عکس بزارم؟

نه خرابه

بیا

https://uupload.ir/files/8coz_۲۰۲۰۱۲۲۵_۱۱۱۳۵۷.jpg

2706