2737
2734
عنوان

مامانای خوش ذوق بیاید🥰🥰🥰

397 بازدید | 11 پست

مامانای خوش ذوق و‌خوش سلیقه مشهدی که دوس دارید اتاق کوچولوهاتون رو‌خوشگل کنید این تابلوهارو ببینید 🥰🥰🥰

https://uupload.ir/files/4twt_img_۲۰۲۰۱۲۲۲_۱۵۰۱۲۹.jpg

خداجونم شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ نازن

چ قیمتن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2740

عزیزم می تونی تو سایت یا اپلیکشن باسلام غرفه درست کنی و محصولات نمدی بفروشی ! حتی می تونی فقط بزنی ارسال به مشهد ! هزینه ارسالم طوری بزنی که به حساب مشتری باشه ! دقیقا نمی دونم باسلام چند درصد حق فروش می گیره ولی خیلی کمه ، فک کنم ۱۰ درصد ! حالا یکی دو تا نمونه کار بزار اونجا ، امتحان کن شاید فروش داشت ! سایتشو نگاه بندازی می فهمی جریان چیه ! 

🌱 زندگی؛ ادامه داره... بیا بخندیم :)