2733
2734

پدرم وضعیت مالی  خوبی داره 

اما من و مامانم صورتمونو با سیلی سرخ میکنیم

بابام نه اخلاقی داره نه محبتی کرده:)

فقط بلده به بقیه پز بده:)

و اونقد دوست دارم اون موقع پیش همه ضایعش کنم..

هیچوقتم نگفته کم و کسری دارین؟

فقط میگ حمالی میکنم واس شما در حالی که هیچی دستگیرمون نمیشه

همیشه اویزونش شدیم تا پول بگیریم ازش

چیکار کنم

خسته شدم از این زندگی مزخرف

خستم از این بابا:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم خیلی ازمردا خوششون میاد التماس بشنون دربرابر این ادما تامیتونی باید خودتو مستقل کنی ودستت توجیب خودت باشه نمیفهمم اینا فکرپیریشون نیستن؟!!زمانیکه به بقیه نیازدارن اونا هیلی راحت میتونن بخاطراین اخلاقا ولش کنن وحالااونه ک بابد التماس کنه البته دورازجون پدرشما کلی گفتم

2731

پدرای قدیم اینطور بودن خسیس هستن بابای منم داره ولی خرج نمیکنه خرج مادرم بچه هاش میدن خدا رو شکر همه شونم شغل های خوبی دارن ولی همیشه حسرت به دل موندیم . ولی پدرای الان خوبن برای بچه شون همه چیز میخرن

ببخشید غذای شب ندارید بخورید؟

تنتون بی لباس موند؟

اول برو زندگی مردم رو ببین بعد روی بابات غر بزن از الان که اینطوری هستی شوهر کنی چه میکنی بلاخره وضعیت اقتصادی خیلی خرابه

اصلا میدونی بی پولی یعنی چی؟

میدونی هفت سال لباس نخری یعنی چی؟ برای تو پیش اومد؟

میدونی یک هفته تمام فقط با دو هزار تومن زندگی کردن یعنی چی؟ یعنی پول نون هم نداشته باشی، گرسنگی میدونی یعنی چی؟

در عوض همه دور و برت دارن روزی صد جور تیپ میزنند و فقط تو برای شوهرت خندتو بلند تر میکنی تا ته دلش نلرزه اینا میشه با سیلی صورت رو سرخ داشتن آیا اینطوری هستی؟

یکم واقع نگر باش بچه بازی در نیار

2738
پدرای قدیم اینطور بودن خسیس هستن بابای منم داره ولی خرج نمیکنه خرج مادرم بچه هاش میدن خدا رو شکر همه ...

:)الهی..

خداروشکر باز 

من و مامانم نه کاری داریم نه پشتوانه ای:)

تنها..

متاسفم خیلی ازمردا خوششون میاد التماس بشنون دربرابر این ادما تامیتونی باید خودتو مستقل کنی ودستت توج ...

:)یروزی اونقد وضعم خوب میشه ک بهش میگم هرچقدر خرج کردی واسم میخوام بدم بهت:)

....بهش میرسم

ولی این دردیه ک هیچوقت مرهمی نداره:) جای پدرو هیچی نمیتونه عوض کنه:)

گاهی اوقت برای دلگرمی خودمو با بدتر از خودم مقایسه میکنم داستایوفسکی میگه آنکس بهتر از همگان زندگی خواهد کرد که بتواند بهتر از دیگران خود را بفریبد

سخته اما پدرته و کاری نمیشه کرد

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
:)الهی.. خداروشکر باز  من و مامانم نه کاری داریم نه پشتوانه ای:) تنها..

سعی کن خودت به ی جایی برسونی حالا با درس یا کار کردن . خدا بزرگه ناراحت نباش . ی دوست داشتم پدرش خرج نمیداد رفت شکایت کرد ازش دادگاه مجبورش کرده بود ماهی 300بده البته چند سال پیش . الانم ازدواج کرده همسر خوبی داره . البته شکایت کردن هم درست نیست ولی چرا باید پدر داشته باشه کوتاهی کنه . حالا اگه نداشت ی چیز

ببخشید غذای شب ندارید بخورید؟ تنتون بی لباس موند؟ اول برو زندگی مردم رو ببین بعد روی بابات غر بزن ...

شما ندیده چه منو قضاوت کردین؟

من چند دقیقه ای از تنهایی اومدم اینجا درد و دل کردم 

شما به من میگین برم بقیه ارو ببینم؟

دارم میبینم لازم نیست شما با این لحنتون برام بنویسین..