2733
2734
سلام بچه ها. من فردا پیش دکتر طاهری پناه سزارین می شم.... یه ذره دلم شور می زنه. در ضمن به نظر شما کار خاصی هست که باید امروز انجام بدم؟
خدایا ازت ممنونم.....بخاطر این فرشته ای که به من دادی
مبارک عزیزم ایشالا به سلامتی
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبریک
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2731
2738
بهار جون انشا الله به سلامتی....اصلا نگران نباش....منم با آی یو آی حامله شدم پیش دکتر طاهری پناه.....برات حتما دعا می کنم....اخیرا وقتی وی رم کلینیک همه باردارند.... معلومه خیلی ها از پیش این دکتر جواب گرفتن.....می بوسمت...چون می دونم چه احساسی داری
خدایا ازت ممنونم.....بخاطر این فرشته ای که به من دادی
مرسی مامان آریسا جون . اصلا استرس نداشته باش . شاد باش که فردا نی نی نازت رو بغل میگیری . ببوسسسسش
من تا حالا چند بار عمل کردم . آرایش کم رو چیزی نمیگن فقط به لاک گیر میدن . ریمل نزن چون میریزه از چشمت بر اثر خستگی . خط چشم هم نکشی خیلی بهتره . رژ و پن کیک و رژ گونه خوبه .
ممنون که به یادم میمونی . ایشالا منم مثل شما جواب بگیرم
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!
مامان آریسا جون من چون تو کار وسایل نی نی هستم بهت پیشنهاد میکنم که کات رو ببری چون نی نی هنوز بدنش خیلی خیلی نرمه و توی کریر که انحنا داره اذیت میشه
ببخشید دخالت کردم ها
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!
2706