2733
2739
عنوان

بی بی چک

75 بازدید | 13 پست

ببخشید

اما من ۲۹ام قرار بود پریود بشم و ۲۸امم رابطه بدون محافظت داشتم و تقریبا ۵روزی هس پریودیم عقب افتاده الان چه موقع باید از بی بی چک استفاده کنم ؟اگه فردا استفاده کنم زود نیست؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
من باید یک آذر پریود میشدم نشدم ۵روز منتظر موندم بعدش بی‌بی چک گذاشتم مثبت شد

مبارکه😍

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🙂😔اره دعام کم.منم ۸دی موعد پریودیمه.همچنان منتظرم

ب خودت روحیه بده! من همش میگفتم خدایا پریود نشم فقط! آیت الکرسی بخون! حالا هم از خدا میخام سالم باشه و جنسیتی ک دوس دارم رو بهم بده

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
2740
خودت دوس داری باردار باشی؟

اره

انشالله پس باردار باشی

ممنون😍😘

ب خودت روحیه بده! من همش میگفتم خدایا پریود نشم فقط! آیت الکرسی بخون! حالا هم از خدا میخام سالم باشه ...

انشالله سالم و خوشگل میشه.نگران نباش.من دوساله عروسی کردم تا ۵ماه پیش اصلا قصد بچه دار شدن نداشتم.این اولین اقداممه.فامیلامون دوسه باره الکی پخش میکنن که من حامله ام.نمیدونم قصدشون اذیت کردنه منه یا نه.اعصابم داغونه

انشالله سالم و خوشگل میشه.نگران نباش.من دوساله عروسی کردم تا ۵ماه پیش اصلا قصد بچه دار شدن نداشتم.ای ...

ایشالا ک بیای و خبر بارداریتو بهمون بگی! منم ۸آبان عروسیم شد با اولین اقدام باردار شدم

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم