2737
2734

سلام وقتتون بخیر

دوستان برای برادرشوهر بزرگترم دنبال کیس ازدواج میگردن به منم گفتن، الان یه مورد مناسب سراغ دارم که اشنا هم هست و خانوادش خیلی تاکید دارن اشنا باشه

میخوام بهش پیام بدم و معرفیش کنم بنظرتون چی بگم اولین باره میخوام همچین کاری بکنم

میدونم الان میخواین بگین دخالت نکن  من نمیخوام دخالت کنم فقط در حد اینکه معرفی کنم بعدم اگه اوکی بودن خودشون از طریق خانواده اقدام کنن

لطفا بگین چی بگم بهش میخوام پیام بدم بهش

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

طرفو اگه میشناسی بسم الله

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم عمرا معرفی نمیکردم...

ولی خب به مادرشوهرتون بگین

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

اول بهش بگو قصدم آشناییتونه معرفی نمیکنم واسطه هم نیستم

خودتون عاقل وبالغین ببینین بشناسین اگه موافق بودین باهم باشین

چه توشرایط خوب چه توشرایط بد من کاره ای نیستم

به هردو بگو بعد معرفی کن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

من میگم‌نکن

به منم گفتن منم فقط معرفی کردم حتی تو خواستگاری هم نرفتم

بعد توافق نکردن

هنوز بعد پونزده سال تنش از بین نرفته 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چیز خاصی لازم نیس بگی،،سلام و احوال پرسی کن بعد بپرس که سینگله یا ن،بعد بگو برادر شوهرم ازت خوشش اومده

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

دخالت نیست همچین کاری ولی من بودم همچین کاری نمیکردم فردا روز اگه خوب بودن با هم میگن خودمون خوب بودیم که عروسمونم هم خوبه اگه بد شد میندازن گردن تو. میگن فلانی پیدا کرده.

خداجون هزاران بار شکرت به خاطر زندگی زیبایی ک دارم♥️

اگه هردو طرف سالم و انسانهای نجیبی هستند ثواب داره واسطه ی خیر شدی ولی امکان حاشیه های بعدش رو هم درنظر بگیر بعد طرف جاریت حساب میشه اول خوب بشناسش فردای روزگار برات دم درنیاره 

2706