2733
2734
عنوان

متاهلا تا حالا شده عاشق بشین؟؟

1443 بازدید | 122 پست

من اهل خیانت و این حرفا نیستم

خودم خیانت دیدم ولی دنبال انتقام گرفتن از شوهرم اصلا نیستم اما یه مدته حس میکنم به یه نفر شدیدا حس پیدا کردم و عاشقش شدم

از مشاور بگیر تا هر کاری که بگید کردم فراموشش کنم 

ولی نمیشه

الان بیشتر از یک ساله که هر روز داره حسم‌ بیشتر میشه

و اون طرف هم البته اصلا خبر نداره

تو زندگی با شوهرمم خیلی مشکل دارم ولی میدونم حتی اگر جدا بشم بازم نمیتونم به اون آدم بگم حسمو و قطعا بهش نمیرسم

بگید چه کار کنم دارم دیوونه میشم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زندگیتو خراب نکن

اونم عروسی میکنه حالت قشنگگگ گرفته میشه

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
2738

اینجا کسیم باشه نمیگه چون بقیه اماده خوردنن😁😁😁

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بخاطراینه که ازشوهرت محبت نمیبینی 

راهش اینه که شوهرت انقدر محبت کنه تا اون از چشمت بیفته

من یه مدت به استادم حس خوبی داشتم متاسفانه حتی ترم هم تموم شد من هر روز اینستاشو چک میکردم ولی یهو به خودم اومدم بلاکش کردم تا دیگه نبینمش

ندیدمش وحسم تموم شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏