2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چیزی ک بم ضرر برسونع حالمو اوکی نکنع حذف میکنم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

ميرم فيلماي انگيزشيُ مي بينم

يا فيلم گربه هاي كيوتُ مي بينم😻

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2740
هر چیزی ک بم ضرر برسونع حالمو اوکی نکنع حذف میکنم

آخه مثلا من نمیدونم چی حالمو بد میکنه یه دفعه عصبی میشم احساس افسردگی دارم بیدلیل 

چیزی تو زندگی کم ندارم همه چی خوبه ولی حالم خوب نبست

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
آخه مثلا من نمیدونم چی حالمو بد میکنه یه دفعه عصبی میشم احساس افسردگی دارم بیدلیل  چیزی تو زند ...

مگ میش 

چیزای منفی خیلی واضح همون چیزی ک عصبیت میکنع بلید کنده ش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

کوه 

استخر 

دوست دخترم

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
گریه 

خیییییبیلی خوبه بی دلیل یه دفعه یه چیزی رو بهونه میکنم بلند با صدا گریه میکنم یه هفته اوکی میشم البته این گریهی با صدا بعد سقطم اومده سراغم

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2706