2737
2739
عنوان

قیمت بیمارستانا از اون چیزی که می گن بیشتره

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مامان دانیال اینقدر دیدم که رفتن دولتی اومدن یه بخیه های ناجور داشتن تا چند وقت درد داشتن از دولتی ترسیده شدم
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2738
توی این قیمتا بیمارستان پیامبران هست که با تأمین اجتماعی 2700 می شه تکمیلی هم که 2700 می شه من دیگه نیازی نیست پولی بدم اما اینجا چند نفرو دیدم ازش بد گفتن واسه همین می ترسم من کلا ترسو هستم اگه نتونم به یه جا اعتماد کنم و با واهمه جلو برم حتما یه چیزی می شه که پشیمون بشم چطوری میشه از کار بیمارستانا مطمئن بود توی این سایت فقط بیمارستان بهمن بود که همه به اتفاق گفتن خوبه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
یعنی به جز بهمه همه جا بد بودن؟؟ مصطفی خمینی رو خیلی ازش تعریف کردن فقط نمی‌دونم هزینه‌اش چقدره خاتم الانبیا گمونم از بیمارستان‌های خوبه میلاد دو تا از همکارای من رفتن راضی بودن مفرح که خودم می‌خوام برم جاریم و خیلی از همسایه‌هامون رفتن راضی بودن باید یه بیمارستان خاص رو انتخاب کنی بعد از بچه‌ها تحقیق کنی
تقریبا میشه گفت نیمه دولتیه، محلش به درد چشم و هم چشمی نمی‌خوره یاغچی آباد ولی معروف به زایشگاه من ازش بد نشنیدم تو نت جاریم می‌گفت همه چیزش خوب بود از تمیزی، رفتار پرسنل، کنترل قبل از زایمان همه چی من فردا می‌خوام برم با خانم دکتر خان احمدی تشکیل پرونده بدم تازه میگه خودش تاریخ تعیین می‌کنه میری برای زایمان طبیعی مجبور نیستی منتظر بشینی تا دردهای زایمانی شروع بشه 38 هفته بچه رو درمیاره اگه وزنش مناسب باشه
2706