2737
2734
عنوان

شغل اینترنتی پر درآمد

1955 بازدید | 27 پست

سلامممممم😍

بچه ها من خیلی وقت بود دنبال یه راهی بودم بتونم از اینترنت پول در بیارم هرچی سایت کلیکی هست رو امتحان کردم ولی واقعا فقد وقت تلف کردن بود از من میشنوید وقتتون رو برای سایت های کلیکی یا کارای اینترنتی که اولشر سرمایه میخواد نزارید کلاهبرداریه همش 😶😑

ولی چند یه سایت معتبر و قدیمی پیدا کردم که بیت کوین رایگان میده😍

الان 1 بیت کوین دویست میلیونهههههه😶😯 همون اولش که عضو بشید 30دلار میده.هیچ سرمایه ای هم نمیخواد

https://cryptofree.mobi/?r=2684617

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو این سایتی که شما بودی خیلی وقت پیش بودم. فایده نداره. نتونستم برداشتی داشته باشم

الان توی یه سایت درآمد ایرانی هستم که پرداختی هاشون به موقع هست و از همه مهمتر کل روز یه ربع وقت میبره. دوست داشتی بگو آدرسشو بدم

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
2740
هنوز به حد نصاب نرسیدم.الان موجودیم انقده 0.05662

امیدوارم برای شما نتیجه بده. ولی برای من که نداد. خیلی هم زمانبره و برای دریافت پول و تبدیل اون به ریال باید جای دیگه حساب داشته باشی فک کنم پیپال اگه اشتباه نکنم...

راستی لازم نیست بعد از ثبتنام دائم سایت رو چک کنی. بهترین زمان درآمدش ساعت ۱۲ شب و ۱۲ ظهر هست...

باقی تایمتو میتونی کار دیگه کنی.

حداقل برداشتشم ۲۰ هزارتومنه که خیلی جاهای دیگه ۵۰ و ۱۰۰ هزاره.

هرچی هم بیشتر زیرمجموعه بگیری درآمد خودت بیشتر میشه.نه اینکه از درآمد زیرمجموعه کم کنه.اون درآمد خودشو داره به شما که اونو معرفی کردی پورسانت میدن

2706