2752
2734
اره یکی از دوستام و خواهر شوهرم این طوری بودن  خوش به حالت من سر پسر تا ۹ ماه اذیت شدم  ...

وای چقد سخت بوده برا شما😮زنمو منم دقیقا همینجوری بود همیشه خدا زیر سرم بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مادر بودن چقد سخته همش استرس داره😭من ک تا نرم سونو خیالم راحت نمیشه

تو منی یا من توام گفتم ان تی برم خیالم راحت میشه آزمایش و بگیرم راحت میشم الان میگم کی آخر ماه میشه برم سونو😐😐😐به دکترم گفتم من کی استرسم تموم میشه گفت هیچ وقت تا وقتی مادر بمیره همینه😄

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
2731
عزیزم تو دوماه از من بیشتره،من هیچ تجربه ای ندارم خیلی بده همین باعث میشه استرس بگیرم،من ک همش میگفت ...

آره من چهار ماه و نیمم تازه سفت شده شکمم و مشخصه 

ای جان یعنی تکون خوردنشو تو مانیتور میبینم😍وای دل تو دلم نیست تکون خوردنشو ببینم،سونو شکمیه؟باید اب ...

آره کامل میبینی من باورم نمیشد اونقدر کوچیک اونهمه حرکت داره دکتر سونو گفت جقدر ورجه وورجه میکنه وانمیسته عکس و بگیرم😄

من شکمم سفت شده فک کردم غیر طبیعیه.نه کلیه ام نیستش چون همش رو پهلو میخوابم مال اونه.بعد زیر شکمت هم ...

همیشه تیر نمیکشه ولی حدودا هفته ۱۷ که بودم لگنم هم ازجلوهم پشت خیییلی درد میگرفت

خدایاشکرت
همیشه تیر نمیکشه ولی حدودا هفته ۱۷ که بودم لگنم هم ازجلوهم پشت خیییلی درد میگرفت

حسشو نمیتونم بیان کنم کشیده هم میشه درد میگیره برا آنومالی برم از دکترم میپرسم البته رفتم پیشش یادم رفت بپرسم

همه کسم دخترم❤

اگه تونستی از دردایی ک داری بگو منم ببینم اونارو دارم یا نه مرسی گلم

همه کسم دخترم❤
2706