2737
2734
عنوان

کسی اسم این اهنگو میدونه؟ + اهنگ

130 بازدید | 7 پست

کسی اسم تین اهنگو میدونی؟ منظورم اون تیکه دوم هست. با بیت فایندر هم پیدا نکردم. اگه کسی زبانش خوبه هم میتونه برام متن اون قسمتی که میگه رو بنویسه؟

میزان تحصیلات روی درک و شعور آدم تاثیر نداره .

شنیدم اهنگو ولی یادم نمیاد چی بود الانم  تنها نیستم نمیتونم صداشو بیشتر کنم خخخخخ بزار یکم فک کنم

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم از اهنگا اریانا گرانده هست

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2728

Into you اریاناگرانده

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
نه اون نیست. گفتم که با بیت فایندر رفتم، اشتباه داد‌. من اهنگ بخش دوم رو میخوام

باید بین کاورای همین اهنگ رو سرچ کنی .یه خواننده ی دیگه منتها همین اهنگو خونده

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
باید بین کاورای همین اهنگ رو سرچ کنی .یه خواننده ی دیگه منتها همین اهنگو خونده

ببین این اهنگه مال یه کلیپ خیلی کوتاه بود از اون برداشتم

میزان تحصیلات روی درک و شعور آدم تاثیر نداره .
2738