2737
2734

یه چیزی بگم ناراحت نمیشین؟

میشه یه وقت دیگه قدم برارید رو چشم ساکنان جزیره؟به خدا اینجا یه بیمارستان داره 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
یه چیزی بگم ناراحت نمیشین؟ میشه یه وقت دیگه قدم برارید رو چشم ساکنان جزیره؟به خدا اینجا یه بیمارستا ...

عزیزم من نمیخام بیام بخدا مادرم ی سفر باید بیاد اونم یک روزه برای کار مهمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه چیزی بگم ناراحت نمیشین؟ میشه یه وقت دیگه قدم برارید رو چشم ساکنان جزیره؟به خدا اینجا یه بیمارستا ...

اصلا از خونه نزاشتیم بره بیرون الان بابام میخاد بره گفتم اگه وضعیت خیلی خرابه نزاریم‌ مامانم بیاد 

عزیزم من نمیخام بیام بخدا مادرم ی سفر باید بیاد اونم یک روزه برای کار مهمی 

وضعیت زرده 

ضمن اینکه رستوران ها محدودیت دارن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
خوشبحالت اونجا زندگی میکنی😟

چیز عجیبی نداره

2738
میشه بگید چحوره ترخدا

نوشتم براتون وضعیت زرده