2733
2739
عنوان

یه سوال درباره قرص ال دی خانما توروخدا بیایین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 50 پست
اما اگه خدایی نکرده کسی همچین اتفاقی یا یه مشکل دیگه ای براش پیش اومد دیگه بهش اینطوری نگین چون واقع ...

عزیزم خداروشکرواقعا خوشحالم ک حالت خوب بود

ولی تو نمیدونی من چ حالی بودم اینجا انقد استرس گرفتم ک نگو

چون کیست با دوز بالا هرمون امکانش هست پاره بشه

و همینطور استفاده زیادش دوراز جونت ایست قلبی شما گفتی ده تا رو باهم خوردی واسه همین انقد استرس گرفتم من. خب مثلا واسه منم پیش اومده ال دي رو قطع کردم پری شدم این عادیه. اما ده تا قرص باهم و یهو بری ببینی ی لخته خون بزرگ اومده واقعا ترسناکه

من از دیروز ده بار اومدم چک کردم ببینم اومدی یا نه انقد دلواپس بودم. خدارو هزاربار شکر

بازم عذر میخوام اگه باعث ناراحتیت شدم حلال کن دوستم💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
عزیزم خداروشکرواقعا خوشحالم ک حالت خوب بود ولی تو نمیدونی من چ حالی بودم اینجا انقد استرس گرفتم ...

ن گلم چرا ناراحتی گفتم که شما باعث شدین برم دکتر و از سلامتیم مطمئن بشم من اگه ناراحتت کردم عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن گلم چرا ناراحتی گفتم که شما باعث شدین برم دکتر و از سلامتیم مطمئن بشم من اگه ناراحتت کردم عذر میخو ...

💖💖🌹

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
2728